Başkan Özyavuz: Sevgi Bütün Engelleri Aşar

Engelli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımını sürdüren Harran Belediyesi, bir vatandaşın daha talebini yerine getirdi.

Başkan Özyavuz: Sevgi Bütün Engelleri Aşar

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz; “Engelli vatandaşlarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak ve bu alanda daha çok proje üretmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

Sosyal belediyecilik alanında Yaptığı çalışmalarla önemli projelere imza atan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, engelli vatandaşları da sosyal hayata bağlamaya ve yaşam standartlarını yükseltmeye devam ediyor.  Başkan Özyavuz, Kırsal Kuruyer mahallesine bağlı Akgül mezrasında ikamet eden Şerif Batmaç’ın  akülü tekerlekli sandalye talebine sessiz kalmadı ve Belediye ekiplerini yönlendirerek, akülü tekerlekli sandalyesini teslim etti.

Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan engelli vatandaş Şerif Batmaç ve ailesi Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’a teşekkür etti.

Başkan Özyavuz: Sevgi Bütün Engelleri Aşar

“SEVGİ BÜTÜN ENGELLERİ AŞAR”

Engelli vatandaşlara daha engelsiz bir yaşam sunmak için hassasiyetle çalıştıklarını ifade eden Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata daha çok dahil olmaları için elbette yapılanlar yeterli değil. Bu anlamda elimizden gelenin fazlasını yapmak zorunda olduğumuzun farkındayız ve bu yönde daha çok proje üretmek için çalışıyoruz. Sevgi bütün engelleri aşar. Akülü sandalyenin Şerif Batmaç amcamıza hayırlı olmasını diliyorum.” İfadelerini kullandı.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu