Başkan Baydilli’den Kırsala Çıkarma

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’den kırsala çıkarma… Baydilli, 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde vatandaşlardan destek istedi.

Başkan Baydilli'den Kırsala Çıkarma

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, ilçedeki kırsal mahalleleri gezerek kırsalda kalkınmanın ve hizmetlerin devamı için 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde vatandaşlardan destek istedi

31 Mart mahalli idareler seçimleri için çalışmalarını sürdüren Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, hafta sonu mesaisinde ilçedeki kırsal mahalleleri ve mezraları ziyaret ederek vatandaşlarla buluşup seçimlerde destek istedi.

AK Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve ilçe teşkilatıyla birlikte kırsala adeta çıkarma yapan Başkan Baydilli, Karaköprü’ye bağlı Yığınak, Düger, Bahçeli, Doyumlu, Kasımkuyu ve Buğdayhöyük kırsal mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Kırsal mahallelerde teveccühle karşılanan Başkan Baydilli vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinleyerek not alırken, 8,5 yıllık görev süresinde kırsal mahallelerde gerçekleştirdikleri hizmetlerden ve bundan sonra yapacakları projelerden bahsetti.

Kırsalı merkezden ayırmadan hizmet getirdiklerinin altını çizen Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, 186 kırsal mahalle ve mezranın hepsine dokunup mutlaka hizmet götürdüklerini ifade etti.

Başkan Baydilli, “Kalkınmanın kırsaldan başladığını bilerek kırsalımıza her zaman önem verdik ve önemli hizmetler gerçekleştirdik. Köy içi yollar, çok amaçlı salonlar ve semt sahaları hizmetlerimizle kırsal mahallelerimizi hizmete doyurduk. Vatandaşlarımızın çamurlu yol sorunu yaşamaması için kırsaldaki yollarda sathi asfalt kaplama çalışması gerçekleştirdik.

İnşallah 31 Mart’ta vatandaşlarımızın güçlü desteğiyle sandıktan çıktıktan sonra kırsal mahallelerimize en iyi hizmeti getirmeye devam edeceğiz. Zaten kırsal ziyaretlerimizde vatandaşlarımız bizi çok güzel karşıladı, dua ve desteklerini esirgemediler. Bu tabi ki vatandaşlarımıza verdiğimiz değerin ve gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin sonucudur. Teveccühlerinden ve desteklerinden dolayı kırsal mahallelerimizdeki vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ise kırsal mahallelerin önemli yatırımlar gördüğünü ve bunun çok daha fazlasını hak ettiğini dile getirirken, Ak Parti’nin gerçek belediyeciliği ile kırsalın kalkınmaya devam edeceğini aktardı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kırsal ziyaretlerinde vatandaşların mahalleleri ile ilgili taleplerini not alıp çözümü için ilgili birimlere iletti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu