AsayişSağlıkYurt

Balıklıgöl Devlet Hastanesi’nde Rezalet

Şanlıurfa’da rahatsızlanan annesini acile götüren vatandaş, kendisiyle ilgilenmediğini ve polislerin kaba davranışına maruz kaldığını belirtti.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi'nde Rezalet

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’da meydana gelen olayda, rahatsızlanan annesini acil servise götüren vatandaş hastanede başından geçenleri anlattı.

Habip Bulut isimi vatandaş, acile girdiklerinde hemşirelerin sohbet ettiğini ve bu durumu fotoğrafını çektikten sonra hemşireler tarafından polise şikâyet edildiklerini ve gelen polislerin kendilerine kaba davrandıklarını iddia etti.

Habip Bulut, CİMER’e de şikayet edeceğim dediği olayı şu sözleriyle anlattı;

“Sayın Bakanım şimdi annemi acile getirdim. Acil girişte arkadaşlar oturmuş sohbet ediyor. Ben de bunu fotoğrafladım. Arkadaşlar polisi aradı. Kayıtlar duruyor. Polis arkadaş sanki Kölesi gibi “gel buraya” diyerek odaya götürdü. “Sana güzellikle fotoğrafları sil diyorum arkadaş” dedi. Bu kadar mı sahipsiz bir memleket? Mafya devleti mi? Anlamadım. Kayıtlar duruyor ve ayrıca bir MR için bir binadan başka bir binaya sedye ile sarsıla sarsıla 100 metreden fazla götürdüler. İyi olan hasta o yolda sarsılmaktan fenalaşır. Kışın ordan hasta nasıl geçecek anlamıyorum. BU ŞEHİR SAHİPSİZ DEĞİL. Ya da herkesi cahil mi zannediyorsunuz. CİMER’DEN TUT HER YERDE SIKINTIMI DİLE GETİRECEĞİM. Gereğinin yapılmasını arz ederim.”

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı