Aydınlık, Hilvanlı Vatandaşların Sorunlarını Meclise Taşıdı

Aziz Aydınlık, Hilvalı vatandaşların sorunlarını Meclise taşıdı. Aydınlık, Hilvan için doğalgaz ve sağlık hizmetleri talebinde bulundu.

CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, Hilvalı vatandaşların sorunlarını Meclise taşıdı. Aydınlık, Hilvan için doğalgaz ve sağlık hizmetleri talebinde bulundu.
 
CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini TBMM’ye taşımaya devam ediyor. Son olarak Hilvanlı vatandaşların sağlık ve doğalgaz konusundaki sıkıntılarını dile getirmişti. Aydınlık, vatandaşların bu sıkıntılarını meclise taşıyarak şu ifadelere yer verdi;
 
“Hilvanlı hemşirelerim Sağlık konusunda sıkıntı yaşadıklarını dile getiriyor. Neredeyse her ilçede olduğu gibi Hilvan’da yaşanan doktor eksikliği vatandaşlarımızı başka ilçelere ya da illere gitmeye zorluyor. Örneğin Hilvan Devlet Hastanesi’nde kadın doğum uzmanı haftada 3 gün geliyor ve yetersiz kalıyor. Diğer alanlarda uzman Doktor eksikliği vardır. Bununla birlikte Hilvan’da doğalgaz çalışmalarının hız kazandırılması şart. Hilvan’ın 3’te ikisi doğalgaza kavuşturulamadı. Bu konuda vatandaşlarımızın şikayeti var. Her iki konuda da gerekli çalışmaların hızla yapılmasını hemşehrilerim adına talep ediyorum.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu