Arkadaşlarıyla Çay İçtiği Sırada Sırtından Vuruldu

Çay içtiği sırada sırtından vuruldu. Arkadaşlarıyla bir masada oturup çay içtiği sırada beline yorgun mermi isabet eden 47 yaşındaki şahıs yaralandı.

Arkadaşlarıyla Çay İçtiği Sırada Sırtından Vuruldu

Böcek Isırdığını Düşündü

Olay, Sakarya’da meydana geldi. 47 yaşındaki Hakan Mutlu isimli vatandaş arkadaşlarıyla masada sohbet edip çay içiyordu. bir anda sırtında büyük bir acı hisseden Hakan Mutlu, kendisine böcek ısırdığını düşünerek üzerindeki tişörtü çıkardı.
 

Sırtıne Yorgun Mermi İsabet Etti

47 yaşındaki vatandaş, Üzerindeki tişörtü cam havliyle çıkardıktan sonra kendisini böcek ısırmadığını fark etti. Yanındaki arkadaşlarının da kontrolü ile sırtına yorgun mermi isabet ettiği anlaşılan Hakan Mutlu, bulunduğu bölgenin yakınlarında bulunan özel bir hastaneye gitti…
 

7-8 El Silah Sesi Duyduk. 1 Dakika Sonra Vuruldum

Beline yorgun mermi isabet eden vatandaş, Özel hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi… olay anı Hakan Mutlu ve arkadaşlarının bulunduğu bölgedeki işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Sırtına yorgun mermi isabet eden Hakan Mutlu, Oturdukları sırada 7-8 el Silah sesi duyduğunu belirtti. silah sesinin duyulmasından yaklaşık 1 dakika sonra Hakan Mutlu, sırtından vuruldu.
 
işte O ana ait görüntüler;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu