TeknolojiYurt

Ankara Bedava İnternet Veriyor, Urfa’da Versin

Milli Eğitim tarafından kaderine terk edilen öğrencilerin sesini Mansur Yavaş duydu."Hiçbir Evladımız Mağdur Olmayacak" dedi ve ekledi, "Ücretsiz İnternet İçin TÜRKSAT'la Görüşüyoruz".

Belediye Bedava İnternet

Milli Eğitim tarafından kaderine terk edilen öğrencilerin sesini Mansur Yavaş duydu.”Hiçbir Evladımız Mağdur Olmayacak” dedi ve ekledi, “Ücretsiz İnternet İçin TÜRKSAT’la Görüşüyoruz”.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada köylere internet sağlamak için TÜRKSAT ile görüşmelere başladıklarını açıkladı. Yavaş ayrıca internet ücretinin belediye tarafından karşılanacağını da duyurdu. Haber üzerine Şanlıurfalı vatandaşlar; Ankara Belediyesi bedava internet veriyor, Urfa’da versin diyerek belediyeye sitemlerini dile getirdiler. Ankara Belediyesi mağdur halkı için çalışırken Urfa Belediyesi neden bişey yapmıyor düşüncesi akıllarda soru işareti olarak kaldı.

Eba tv aracılığıyla eğitime katılamayan öğrencilerin aileleri; Şanlıurfa Belediyesi’nin bu konuda gerekeni yapmasını istediler.

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı