Akçakale Belediyesi 700 bine Güzellik Malzemesi Mi Aldı?

Akçakale Belediyesi'nin bir güzellik salonu ile yaptığı ihalede 700 bin liralık hizmet aldığı görüldü. Başkan Yalçınkaya, güzellik merkezinden ne aldı?

yalcinkaya 1 1
Akçakale Belediyesi’nin bir güzellik salonu ile yaptığı ihalede 700 bin liralık hizmet aldığı görüldü. Başkan Yalçınkaya, güzellik merkezinden ne aldı?
Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya’nın adı bugünlerde bir güzellik merkezinden yaptığı 700 bin liralık alışveriş ile anılıyor.
Akçakale Belediyesi’nin depremin üçüncü gününde Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Yağmur Güzellik Merkezi ile ihalede anlaşmaya varıldığı öğrenildi. Depremin üçüncü gününde millet can derdiyle uğraşırken Başkan Yalçınkaya güzellik merkezi ile 700 bin liralık ihaleye imza atıyor.
 
Dünyanın dört bir yanından ülkemizde yaşadığımız deprem felaketine yardımlar yağarken, Başkan Yalçınkaya halkın parası olan 700 bin lirayı güzellik merkezine aktarıyor. Vatandaşların merak ettiği şey ise “Yalçınkaya güzellik merkezinden nasıl bir hizmet aldı?
 
Akçakale Belediyesi’nde çalışan bütün çalışanların 1 yıllık cilt bakımları bile o kadar para etmez. Çalışanlara cilt bakımı yapılmadıysa bu para ile nasıl bir ihale imzalandı?
 
Akçakale Belediyesi’ne konu ile ilgili sorduğumuz soruların ardından, böyle bir ihalenin yapılmadığı belirtildi.
26dc3924 208c 4c9e 8684 2e0e09c60b7f

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu