Akademik Birlik Derneğinden Teknokent Ziyareti

Akademik Birlik Derneği Başkan ve Üyeleri, Şanlıurfa Harran Üniversitesi Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İbrahim Berkan Aydilek’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

aydilek

Akademik Birlik Derneği Başkanı Dr. Muhammed Yaşar Dörtbudak, Teknokent bünyesinde yapılacak ortak çalışmalara dernek olarak her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

Akademik Birlik Derneği Başkanı Dr. Muhammed Yaşar Dörtbudak, Dernek Üyeleri Doç. Dr. Hasan Çiftçi ve Dr. Muhammet Bahaeddin Dörtbudak tarafından Teknokent’e gerçekleştirilen ziyarette, Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İ. Berkan Aydilek yeni yönetimin hayırlı ve başarılı olması temennilerinin yanısıra, Akademik Birlik Derneği tarafından yapılan çalışma ve projeler değerlendirilerek, mevcut duruma binaen şehrimiz Şanlıurfa’nın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yapılabilecek ortak çalışmalar görüşüldü.

Her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzusundayız

Akademik alanda gayret gösteren ve toplum yararına hizmet etmek isteyen akademisyenleri bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini belirten Akademik Birlik Derneği Başkanı Dr. Muhammed Yaşar Dörtbudak, “Üyelerimizle özelde bulunduğumuz bölge, genelde ise ülkemiz ve insanlık adına bilimsel faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirmeyi düşündüğümüz çalışmalarda her zaman Üniversitemizle işbirliği içinde olma arzumuzu, değerli Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu’yu ziyaretimizde kendileri ile paylaşmıştık. Teknokent ziyaretimizde de aynı düşüncelerimizi Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İ. Berkan Aydilek Hocamıza da ilettik. Teknokent bünyesinde yapılacak ortak çalışmalara dernek olarak her türlü desteği vereceğimizi belirttik. Kendisine derneğimiz hakkında bilgi verip, görüş alışverişinde bulunduk. Bizleri en güzel şekilde ağırlayan Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İ. Berkan Aydilek Hocamıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. İ. Berkan Aydilek, ziyaretten duydukları memnuniyetini dile getirerek, Akademik Birlik Derneği ve üyelerine Teknokent olarak destek vermeye hazır olduklarını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu