Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Adayı Anketi

Ak Parti Akçakle için son anketi yayımda. Ankette yer alan isimlerden hangisini başkanlık yarışında görmek istersiniz?

Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Aday Adayı

Ak Parti Akçakale Belediye Başkan aday adaylarından hangisini destekliyorsunuz? Desteklediğiniz adayın ismini anket listesinde bularak ismin yanındaki kutucuğu işaretleyip liste sonunda ‘OY VER’ butonuna tıklayıp oy verme işlemini gerçekleştirebilirsiniz?

DipNot: Anket 24 Ocak 2024 tarihinde yayınlanmış olup 1 hafta boyunca yanında kalacaktır. Anket sonuçları Ak Parti Genel Merkezi ile paylaşılacaktır… Aday listesindeki isimler alfabetik sıra gözetmeksizin eklenmiştir.

Ak Parti Akçakale Belediye Başkan Adayınız Kimdir

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. Mehmet Yalçınkaya istiyoruz adam Akçakale için elinden fazlasını yaptı diğerleri gibi çalıp kendine şato yapmadı karısına özel şoförler ve korumalar altından kıyafetler giydirmedi sadece akçakaleyi 50 yıl öne attı arz ederim.

  2. Mehmet Yalçınkaya vizyoner yardımsever adil ve deneyimli birikimli geçmişe baktığımız zaman abdülhakim Ayhan hiçbir zaman iyi bir hizmet sağlamadı beş yıl içerisinde Mehmet Yalçınkaya‘nın yapmış olduğu hizmetler ortada beş yıla çok güzel projeler sordurdu bu yüzden Mehmet Yalçınkaya’nın belediye başkanı olarak devam etmesini talep ediyorum saygılarımla arz ederim Cuma Acar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu