GenelSporYurt

Ağzıma Biberonu Verdiler Ama İçine Süt Koymadılar

Urfaspor Başkanı Nihat Çakır, katıldığı bir programda Şanlırfa Valisi Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ağır eleştirilerde bulundu.

Şanlıurfaspor Nihat Çakır

Dün  akşam  yerel bir televizyon kanalında Mehmet Baylan’a  konuk olan Urfaspor Başkanı Nihat Çakır Vali Abdullah Erin ve Büyükşehir Belediye Başkanı  Zeynel Abidin Beyazğül’e ağır eleştiriler de bulundu.

 

Çakır, Şanlıurfa Valisi, Vali Yardımcısı ve Büyükşehir Belediye Başkanı ile aralarında Şanlıurfaspor ile ilgili geçen konuşmaları açıkladı. İşte o cümleler;

Futboldan nefret eden bir başkanmız var ve Hala karaköprü fk projesini canlı tutuyor. Zeynel Başkan bana “Senden başka  kim liste yaparsa bir kuruş para vermem” dedi bende ona güvenip başkan oldum. Ben takımı kurtarım diye kimseye taahhüt vermedim.

Vali yardımcısı Şahin Aslan’a “3 milyon lazım” dedim o bana “10 milyon veririz” dedi, sen on milyon vereceğine sözünde dur 3  milyon ver. Vali diyor “Zeynel başkan vermese ben 1 kuruş vermem.” Senin Zeynel Başkanla ne işin ver sen söz verdiğin parayı ver.

Şu anda yanımda sadece 3 yönetici var başka kimse yanımda değil…

Vali ile Zeynel Başkan bu parayı vermezlerse sokağa çıkmazlar o yüzden bu  parayı vermemeye cesaret edemezler…

Benim üzerimden Zeynel  Başkan ve Vali toplumun gazını aldı… vallahi billahi bu memlekette durmazsınız.

 

Ağzıma Biberon Verdiler Em Dediler

 

Ağzıma biberon verdiler em dediler, içine süt koymadılar.Vali yardımcısı Şahin ASLAN  söz verdiğin parayı vermiyorsun o  zaman  niye söz verdin? Vali Bey de Zeynel  Başkan da benle dalga geçiyor beni kandırıyorlar…

 

Ben kendimi günah keçisi yaptırmam. Sebep olanları toplumun önüne atarım.

 

 

Herke Topu Birbirine Atıyor

Vali  Yardımcısı Şahin Bey her gittiğimde bana; “Belediye ne yaptı ki  buraya geliyorsun?” diyor herkes topu birbirine atıyor. Vali bey  bana açıkça dedi ki; “Bu memleketin belediye başkanı  var, vekilleri var  onlar uğraşsın sen niye uğraşıyorsun?”

 

Zeynel Başkan her gittiğimde tamam diyor sonra birileri onu yanlış yönlendirip vazgeçtiriyor. Zeynel Başkan yok demiyor ama vermiyor da beni oyalıyor. Şahin Valinin gelgitleri çok fazla her gün başka bir rakam veriyor. Şahin Vali “Belediye 1 kuruş eksik verirse biz bir kuruş vermeyiz” diyor bu samimiyetsizliktir.

Mahmut Kırıkçı diyor “1.2 milyon!!!! hazır.” Sen benle dalga mı geçiyorsun? bide bana diyor ki “Git bana kağıt getir.” Ben sana nerden kağıt getireyim?

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Kırıkçı’ya talimat veriyor; Vali bey, yardımcısı Şahin Aslana talimat veriyor ama kimse talimata  uymuyor. Halbuki Cumhurbaşkanı danışmanlarına ,bakanlarına talimat  verdiği zaman hangisi talimata uyumuyor.

Zeynel başkan böyle dedi, Mehmet kuş böyle dedi, Mehmet Canpolat böyle dedi, Metin Baydilli böyle dedi bu hikayeler yerine sözünüzün arkasında durun durmuyorsanız açıkça kamuoyun açıklayın Zaten süreci  Metin  Baydilli tıkadı…

 

Nihat Çakır Tv programında bu eleştirileri yaparken kendi yapatığı yanlışları ve htaların farkında değil.

Kulüp ile sponsorluk anlaşması yapılıyor ama para Nihat Çakır’ın hesabına yatırılıyor.  Nihat Çakır bilmiyor olabilir ama bu kanuna uygun değil yani suç teşkil ediyor.

 

 

 

Yerli 3 milyon yabancı 3 milyona biter dedi ama iki işlem eş zamanlı olmazsa bu yol haritası yine yanlış.

Bu işin çok hızla hal edilmesi gerekirken önce yabancılara para verip yerlileri bekletirsen sürecin zorlaşacağını bilmiyor sayın Çakır..

 

Sürekli çelişkili rakamlar veriyor  bir 5 milyon diyor,az sonra üç milyon diyor en son 8 milyon diyor.

Bu rakamlar kimse ile konuşulmadan nasıl çıkar ki ,Sayın Çakır daha hiçbir  alacaklı görüşmemişken  bu rakamları neye göre telaffuz ediyor.Rakamlar konusunda ki bu tutarsızlık ve çelişki mi Sayın Valiyi ve Zeynel Başkanı vazgeçmeye sevk etti.

 

Sosyal medyayı kullanmıyorum diyen Çakır 10 dakika sonra  herkes bana sosyal medya  hesabımdan  soru sorabilir  cevap veririm demesi başkanında  gelgitler yaşadığını gösterdi

 

 

 

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı