13 Yıldır Aranan Katil Şanlıurfa’da Yakalandı

Şanlıurfa'da 2002 yılında işlenen cinayetin zanlıları 13 yıl sonra Şanlıurfa'da yakalandı.

Silahli
Şanlıurfa’da 2002 yılında işledikleri cinayetten sonra kayıplara karışan 2 kişi 13 yıl sonra Şanlıurfa jandarmasının yaptığı operasyon ile yakalandı. 

Şanlıurfa Valiliği, olayı yaptığı kamuoyu duyurusuyla açıkladı. Valilik operasyon sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Şanlıurfa İlinde 2002 yılında meydana gelen “ Tasarlayarak Öldürme”  olayı ile ilgili 13 yıldır aranan İ.K. ile A.K.isimli şahısları uzun zamandır takip eden Akçakale İlçe Jandarma Komutanlığı(Büyüktaş Jandarma Karakol Komutanlığı ve JASAT);  aranan şahısların içinde bulunduğu aracı fiziki takibe almış ve kovalamaca neticesinde kıskıvrak yakalamıştır. Şüpheli İ.A. ve A.K. isimli şahıslar sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir.

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, yasaların kendisine verdiği görev ve sorumluluklarının gereği olarak, her türlü aranan şahısların yakalanması ve uyuşturucu madde tacirlerinin faaliyetlerine yönelik gereken bütün önlemleri en iyi şekilde almakta, vatandaşlarımızın sağlıklı, huzur ve güven içerisinde yaşaması için yürütülen çalışmalara aralıksız devam etmektedir.

  Kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu