Urfa Korukent’te Sapık Alarmı! Parkta Mastürbasyon Yaptı

Şanlıurfa’ Haliliye ilçesinde bulunan bir parkta sapık alarmı verilmişti. Park sapığı kimseye aldırış etmeden mastürbasyon yaptı.


Şanlıurfa’ Haliliye ilçesinde bulunan bir parkta sapık alarmı verilmişti. Park sapığı kimseye aldırış etmeden mastürbasyon yaptı. Olay Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinede bulunan Korukent parkında meydana geldi. Daha önceleri parkta bir sapığın dolaştığını belirten çevre sakinleri büyük Korku yaşıyordu.
 

Korukent Sapığı Ortaya Çıktı

 
Korukent sapığı sonunda ortaya çıktı. Orada Bulunan bir vatandaş sapığın mastürbasyon yaptığı anı cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Görüntülerde 35-40 yaşlarında olduğu tahmin edilen sapığın parkta bulunan bir banka oturup cinsel organıyla oynadığı görüldü. Akşam saatlerinde kaydedilen görüntülerde sapığın kimseye aldırış etmeden mastürbasyon yapması dikkatlerden kaçmadı.
 

Mahalleli Daha Önce Görmüştü

 
Mahalleli söz konusu sapığı daha önceden gördüğünü ve çeşitli mercilere şikayette bulunduğunu belirtmişti. Ellerinde görüntü olmadığını dile getiren mahalleli durumdan dert yakınmıştı. Çocukları ile parkta vakit geçirmekten korkan çevre sakinleri sapığın yakalanması için yetkillerden yardım talep etti. öte yandan edinilen bilgilerde sapığın evli ve çocuk sahibi olduğu ve akli dengesinin yerinde olduğu bilgisi edinildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu