Tanal, Suruç’taki Müdürler Ak Parti Binasından Çıkmıyor

Vekil Tanal, Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Tarım müdürünü eleştirdi. Tanal: "AKP Suruç İlçe Başkanlığı binasından çıkmıyorsunuz!" dedi.

tanal suruc 2

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü ve İlçe Tarım müdürünü eleştirdi. Tanal: “AKP Suruç İlçe Başkanlığı binasından çıkmıyorsunuz!” dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Han Özdemir’ ve İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Murat Yahlizade’nin Ak Parti İlçe Binasına sık sık gitmesini eleştirdi. Tanal, “AKP Suruç İlçe Başkanlığı binasından çıkmıyorsunuz! Emrinizdeki memurlara da kötü örnek oluyorsunuz.” diyerek şu açıklamada bulundu;

Şanlıurfa Suruç İlçe Tarım Müdürü, #Suruç İlçe Milli Eğitim Müdürü, maşallah AKP Suruç İlçe Başkanlığı binasından çıkmıyorsunuz!

Çay sohbetlerini biraz azaltın. Emrinizdeki memurlara da kötü örnek oluyorsunuz…

İlçe Milli Eğitim Müdürü’nden özel bir ricam var: Konu Atatürk resmi…

Bir dahaki AKP ilçe binasına gidişinizde çerçeveli Atatürk resmini de götürün de AKP İlçe Başkanı, bizahmet duvara asıversin!

Suruç’ta çiftçi perişan halde. Suruçlu çocuklar iyi bir eğitim alamıyor. Her iki müdüre tavsiyem, kendi işlerine odaklansınlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu