Suriyeliler Bozuk Eti Çamaşır Suyuyla Yıkayıp Yedirmiş

Suriyeliler bunu da yaptı. Şanlıurfa’da Suriyelilerin işlettiği bir lokantada bozuk ve kokmuş etleri çamaşır suyu ile yıkayıp vatandaşlara yedirdiler…
Suriyeliler Bozuk Eti Çamaşır Suyuyla Yıkayıp Yedirmiş
 

Suriyelilerin Lokantasında Skandal Olay

Olay, Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde meydana geldi. Haliliye Belediyesi Zabıta ekipleri Suriyelilerin işlettiği bir lokantada skandal bir olayla karşılaştı…
 

Lokantada Bozuk ve Kokmuş Et Bulundu

Zabıta ekipleri yaptıkları denetimde Suriyelilerin lokantasında kokmuş ve bozuk etlere rastladı… Zabıta ekipleri Gıda, Tarım İlçe Müdürlüğü veterinerleriyle birlikte Bahçelievler’de bulunan işletmenin mutfağında denetim yaptı… Yapılan denetimde lokantanın mutfağında tonlarca bozuk ve kokmuş etin olduğu görüldü.
 

Suriyeliler Bozuk Etleri Çamaşır Suyuyla Yıkamış

Skandal bununla bitmedi… Suriyeli işletmeci kokmuş ve bozuk tavuk etlerinin çamaşır suyu ile yıkayıp müşterilere yedirdiği ortaya çıktı. Tavuk etlerinin içindeki sıvıyı inceleyen ekipler sıvının çamaşır suyu olduğunu tespit etti. Çamaşır suyunda bekletilen etler daha sonra suyla yıkanıp müşterilere servis edildiği öğrenildi.
Suriyeliler Bozuk Eti Çamaşır Suyuyla Yıkayıp Yedirmiş

Lokantada Yarım Ton Et Ele Geçirildi

Denetim yapılan lokantada toplamda yarım ton tavuk eti ele geçirildi. Ele geçirilen etler şehir çöplüğünde imha edildi. İşletme sahibine ise cezai işlem uygulandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu