Şanlıurfa’da Ağır Yaralı Polis Memuru Şehit Oldu

Şanlıurfa’da devrilen zırhlı aracın içinde bulunup ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan polis memuru şehit oldu. Acı haberi Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan duyurdu.
son dakika 5

Şanlıurfa’da Zırhlı Polis Aracı Devrildi

Bugün Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bulunan çevik kuvvet şube müdürlüğü önünde zırhlı bir polis aracı devrilmişti. devrilen aracın içerisinde bulunan polis memuru ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı.
 

Ağır Yaralı Polis Memurundan Acı Haber Geldi

Devrilen zırhlı aracın içerisinde bulunan ve ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan polis memurundan acı haber geldi. polis memuru Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 

Vali Ayhan, Polis Memurunun Şehit Olduğunu Duyurdu

Şehit haberine Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan verdi. Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve Şanlıurfa il emniyet müdürü kazanın hemen ardından hastaneye giderek yaralı polis memuru hakkında yerinde bilgi almıştı… Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan hastaneden edildiği bilgi de ağır yaralı olan polis memurunun Şehit düştüğünü belirtti.
 

Ayhan: Kardeşimiz Görevi Başında Vefat Etmiştir

Şehit olan polis memuru hakkında açıklama yapan Vali Ayhan, “Zırhlı araç giderken ani manevra… artık araçta teknik aksamında arıza mı vardı yoksa sert mi gidiyordu onu bilemiyorum, birimlerce incelenip karar verilecektir… Maalesef bir evladımızı, uzun yıllar teşkilatımızda görev yapmış, 10 yıl görev yapmış kardeşimiz trafik kazasında, görevi başında vefat etti. Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.
Zırhlı polis aracının devrilme görüntülerine BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu