Lise Öğrencileri Kur’an-ı Kerim ile Top Oynadı

Bir lisede meydana geldiği belirtilen skandal görüntüler infial yarattı. Videoda lise öğrencilerinin Kur'an-ı Kerim ile top oynadığı görüldü.

Bir lisede meydana geldiği belirtilen skandal görüntüler infial yarattı. Videoda lise öğrencilerinin Kur’an-ı Kerim ile top oynadığı görüldü.
Antalya Serik ilçesinde bulunan bir lisede meydana geldi. Lise öğrencileri sınıfın boş olduğu bir anda eline aldıkları Kur’an-ı Kerim’i top niyetine kullandı.
 
Bir kaç kişinin olduğu tahmin edilen sınıfta bir öğrenci kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim’i arkadaşına attı. O şahsın ise havada tekmeledi. Olay anı başka bir lise öğrencisi cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.
 
Videonun sosyal medya hesaplarında paylaşılmasının ardından tepkiler de gecikmedi. Öğrencilere tepki gösteren kullanıcılar: “Din eğitimi ailede başlar. Bunların kutsal kitabımıza saygısı bu mu? Allah’tan da mı korkmadınız.” şeklinde yorumlarda bulundu.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. İşte günümüz gençliği bunlar terbiyesiz ahlaksız beyni yıkanan toplumlar bundan devletimize tek isteğimiz acilen en ağır cezalandırılmalıdır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu