Günler Önce Nişanlanmıştı! Genç Sürücü Selde Kayboldu

Hilvan-Bozova yolunda çökme meydana geldiği yolda kaybolan tır sürücüsü aranıyor. Genç sürücünün günler önce nişanlandığı öğrenildi.

sel tir

Şanlıurfa’da meydana gelen sel felaketi sırasında Hilvan-Bozova yolunda çökme meydana geldiği yolda kaybolan tır sürücüsü aranıyor. Genç sürücünün günler önce nişanlandığı öğrenildi.
 
Şanlıurfa ve çevre illerde meydana gelen sel felaketinde bilançosu ortaya çıkmaya devam ediyor. Sel felaketinde Bozove ve Hilvan’ı bağlayan yolda çökme meydana gelmişti. Yolun bir kısmın çökmesi sonucu alan trafiğe kapatılmıştı.
 

Genç Sürücü Tırla Beraber Sele Kapıldı

Edinilen bilgilere göre o sırada çöken yolda bulunan tır devrilerek sele kapıldı. Sele kapılan tırın sürücüsü de tırla beraber sele kapıldı. O sırada cep telefonu ile sel görüntülerini çekmek isteyen bir vatandaşın kameralarına yansıyan görüntülerde Ergün’ün kullandığı tırın köprüden yuvarlandığı görüldü . Emin Ergün yönetimindeki tırın sele kapılmasının ardından bölgeye intikal eden ekipler Atatürk barajında arama kurtarma çalışmalarına başladı.
 

Selden Günler Önce Nişanlanmıştı

Ergün’ün ailesi ekiplerden gelecek iyi haberi alabilmek için Atatürk Barajı’nda bekleye koyuldu. Aileden edinilen bilgilere göre genç sürücü Emin Ergün’ün kısa bir süre önce nişanlandığı ve Diyarbakır’a dönmek için yola çıktığı bu sırada ise sele kapıldığı öğrenildi.
@urfa.com

Şanlıurfa’da Sele Kapılan Tırın Sürücü Aranıyor #urfa #Şanlıurfa #Sondakika #Sel #SelFelaketi

♬ urfa.com – orijinal ses – urfa.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu