Çukurova Belediyesi’nde Zafer Bayramı Coşkusu

Çukurova Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için düzenlediği etkinliğe binlerce kişi katıldı. Halk, Başkan Soner Çetin’e teşekkür etti.
cukurova 1
Adana Büyükşehir Belediyesi Seyhan ve Çukurova Belediyelerinin ortaklaşa düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları gerçekleşti… 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına binlerce Adanalı katıldı.
 

Başkan Soner Çetin, Türk Bayrağı İle Kutladı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e ellerinde Türk Bayrağı olan Binlerce vatandaşın katılımıyla ellerinde bayrak sallayarak ve alkışlarla katılanlara destek verdi…
 
Uğur Mumcu Bulvarında Köfn konseri düzenlendi. Konserden önce açıklama yapan Başkan Soner Çetin, 2014 seçimlerinde de kendilerinin inandığını ve seçimden başarıyla çıktıklarını belirterek, “30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutluyorum… O dönemde seçilen belediye başkanları olarak Adana’da tarih yazdık… 2019’da da büyük bir başarı elde ettik ve 25 yıl sonra Adana Büyükşehir Belediyesini kazandık. Biz o zaman hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan hizmet vereceğimizi söylemiştik. Dediğimizi yaptık ve 9.5 yılda 9’uncu toplu açılış törenini yaptık. Mart ayında da 10’uncu toplu açılış törenini yapacağız ve sizlerin karşısına alnımız ak, başımız dik çıkacağız. 2024 seçimlerinde de tarih yazacağız ve hizmete devam edeceğiz” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu