Beyazgül: Göbekli Tepe’yi Uzaylılar Yaptı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Göbekli Tepe'nin uzaylılar tarafından yapılmış olabileceğini söyledi.

beyazgul 2

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Göbekli Tepe’nin uzaylılar tarafından yapılmış olabileceğini söyledi.
 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, dile getirdiği bir sözden dolayı TV100 ekranlarında yayınlanan Güne Bakış programına katıldı.
 
Beyazgül’ü programa çıkaran şey ise; Göbekli Tepe’nin uzaylılar tarafından yapılmış olabileceği fikri oldu. Karahan Tepe ile ilgili de fikirlerini sunan Beyazgül Karahan Tepe’de de başka dünyaya ait varlıklarla yaşanmış olabileceğini belirtti.
 
Program sunucusu Hande Aydemir, Başkan beyazgül’e “Göbekli Tepe’de Uzaylılar var mı? göbekli Tepe’de uzaylıların olduğu kanaatine nereden vardınız?” şeklinde sorular sordu. Beyazgül ise Aydemir’e verdiği cevapta şu ifadelere yer verdi;
 
“Göbeklitepe’ye defalarca gittim. Her defasında şöyle bir düşünüyor insan; burada 12 tane dikilitaş var. Bu taşlar ne işe yarıyor? Sonra Avcı toplayıcı insan olarak düşündüğümüz bu insanlar bunları niçin yapmışlar? Biz insanların yaşaması için gerekli günlük malzemelerden hiçbir malzeme orada bulunmamakta. Peki nedir bu? Orada bir çanta görüyoruz. Göbeklitepe taşlarının üzerinde Antik Maya’da Astekler’de Sümerler’de aynı çantayı görüyoruz. Peki küçük çanta ne işe yaramış?Biliyoruz ki çanta bitki taşımak için…

Arkasından Karahan Tepe açıldı. Karahan Tepe’de 3 boyutlu insan yüzü ve tek parça taş üzerinde kurulmuş Meydan gibi bir alan var. Ve yine etrafında anlaşılmaz birtakım biçimler görüyoruz. karahantepe açıldıktan sonra Göbekli Tepe’yi açıklar mahiyette olduğu düşünülürken orada ayrı bir Gizem ve sır ortaya çıktı. insanın günlük yaşamına ilişkin bir şeyin olmadığı burada kimler yaşamıştı? Baktığımız zaman siluetleri gizlenen T taşındaki insanlar ve 7 tonluk taşlar üzerinde bir el görüyoruz.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu