Yusuf Aktaş Karaköprü’deki Ofisleri Ziyaret Etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Aktaş, Karaköprü Belediye Başkan Adayı Nihat Çiftçi’nin seçim bürolarını ziyaret etti.

Yusuf Aktaş Karaköprü’deki Ofisleri Ziyaret Etti

23 Mart’taki büyük miting sonrası, Şanlıurfa’da güzel bir rüzgâr yakalayan Yeniden Refah Partisi kentteki çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu kapsamda seçime kadar Şanlıurfa’da olacağını belirten Genel Başkan Yardımcı Yusuf Aktaş, Karaköprü’deki seçim bürolarını ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

TARİHİ MİTİNG İÇİN TEŞEKKÜR

Genel Başkan yardımcısı Yusuf Aktaş’ın ziyaretlerine Karaköprü Belediye Başka adayı Nihat Çiftçi eşlik etti. Çiftçi ziyaretler sırasında yaptığı açıklamada “23 Mart’ta Şanlıurfa’mızın en kalabalık, en coşkulu mitingini bize yaşattınız, huzurlarınızda tüm Şanlıurfalılara teşekkür ederim. Bu coşku katlanarak büyüyecektir.”dedi

Miting günü Şanlıurfa’ya geldiğini ve seçime kadar Urfa’da olacağını ifade eden Yusuf Aktaş, Yeniden Refah Partisi’nin en büyük mitinginin Şanlıurfa’da yapıldığını söyledi. 1984 yılında Refah Partisi’nin ilk belediyesini Urfa’da kazandığını hatırlatan Aktaş, bundan kırk yıl sonra tekrar Urfa’da belediye başkanlığı kazanacaklarını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu