Yeni Başkan Yetim Hızlı Başladı Koç Holding İle Biraya Geldi

ŞUTSO'ya başkan olalı daha bir hafta olmadan görevini layıkıyla yerine getirmek isteyen Mehmet Doğan Yetim, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ile toplantı yaptı.

ŞUTSO’ya başkan olalı daha bir hafta olmadan görevini layıkıyla yerine getirmek isteyen Mehmet Doğan Yetim, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi ile toplantı yaptı.
 
ŞUTSO bu hafta içerisinde yeni başkanını seçti. Yeni Başkan Mehmet Doğan Yetim oldu. Göreve hızlı başlayan büyük işlere imza atacağını belirterek faaliyete geçti.
 
Yeni Başkan Yetim, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Kıraç ile toplantı yaptı. Şanlıurfa’nın tarihi bir mekanında yapılan toplantı sonrasında yöresel yemekler yendi. Toplantı sonrasından Şanlıurfa Ticaret Sanayi Odası tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi;
“Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Mehmet Yetim, Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Reşit Yıldız ve önceki dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sn.Selçuk Karakuş; gerçekleşen toplantıda, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İpek Kıraç ile bir araya geldi.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu