Yediyıldız: Tayyip Ağabeyin Ayakkabısını Yalamamız Lazım

AK Partili Şenel Yediyıldız, "Daha ne olacak, biz Tayyip ağabeye ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım" dedi.

yediyildz 1
 
AK Partili Şenel Yediyıldız’ın katıldığı bir televizyon programında, “Daha ne olacak, biz Tayyip ağabeye ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım” dedi.
AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, bir televizyon programına katıldı. Ak Partili Şenel, katıldığı TV programına yaptığı açıklamalarla Türkiye gündemine düştü. Şenel’in gündeme düşmesine sebep olan cümlesi ise ‘Tayyip ağabeyin ayakkabısını elimizle yalamamız lazım.” dedi.
 
Ak Partili Şenel, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
 
“Tayyip ağabey Türkiye’nin başında, partimizin başında, dünyanın lideri. Biz bu kaz kafamızla – özür dilerim, kusura bakma. Kendi kendimize ihanet etmek gibi bazı şeylere sapıyoruz.
Şimdi kalkıp da böyle ucuz sebeplerle Tayyip ağabeye ihanet etmek, Türkiye’ye ihanet etmektir. Böyle sebeplerle Tayyip ağabeye ihanet etmek mazlumlara ihanet etmektir. Bak sana açık ve net söylüyorum, şu anda Ukrayna ve Rusya savaşı var değil mi? Ukrayna da Rusya da Tayyip ağabeyden bir şeyler bekliyor ve de onları yapıyorlar görüyorsunuz. Daha ne olacak, biz Tayyip ağabeye ihaneti bırak, sırtımızda taşımamız lazım. Yani ayakkabısını elimizle yalamamız lazım.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu