GenelGüncelYurt

Yazmacı, Restoranların Kapatılmasına Tepki Gösterdi

Cevahir Han Yönetim Kurulu Başkanı Asuman Yazmacı, yeni yasaklardan sonra yaptığı açıklamada, restoranların kapanmasını eleştirdi.

Yazmacı, Restoranların Kapatılmasına Tepki Gösterdi

Türkiye’de koronavirste 2. Dalganın yaşamasının ardından yeni yasaklar belirlenip tedbirler sıkılaştırıldı. Yeni yasaklarla beraber restoran ve kafelerin kapatılması buna eş değer alanların hala faaliyetlerine devam etmesi tepkilere neden oldu.

Restoran ve kafalerin yeni tedbirler kapanmasından sonra İşletme Sahibi – Cevahir Han Yönetim Kurulu Başkanı Asuman Yazmacı’dan bir açıklama geldi. Yazmacı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Meğer bütün suçlu restoran ve kafelermiş” diyerek şu ifadelere yer verdi;

Kâr Da Etsek Zarar Da Etsek Para Veriyoruz
“AVM’ler açık, mağazalar açık, pazar yerleri açık, fabrikalar, atölyeler, ofisler açık. Bir de Otellerin içindeki restoranlar açık. Ama restoranlar kapalı. Biz neden Turizm İşletme Belgesi aldık? Neden Turizm Tanıtım Fonuna kâr da etsek, zarar da etsek para veriyoruz?”

Meğer tüm suçlu restoranlar ve kafelermiş

“Neden Güvenli Turizm sertifikası almak için binlerce lira para harcıyoruz? Madem bu önlemleri almanın, sertifikalara para yatırmanın bir önemi yok biz neden bu yatırımları yaptık? Açıkçası her yer tertemiz. Bütün fabrikalar, atölyeler, ofisler, mağazalar temiz. Ama hangisi bizlerin aldığı ekstra önlemleri aldı da çalışıyorlar. Meğer tüm suçlu restoranlar ve kafelermiş.”

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı