GenelGüncel

Milletvekilleri Başkan Soylu’YU Ziyaret Ettiler

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Ahmet Akay ve Doç. Dr. Halil Özşavlı Belediye Başkanı Feyyaz Soylu'yu Ziyaret ettiler.

Açıklamalarda bulunan Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Ahmet AKAY,Ceylanpınar’ı ziyaret kapsamında.Bizim için kişilerin şahısların kazançları menfaatları hiç önemli değil biz kurumsal bir partiyiz bizim için genel merkezimizin verdiği her doğru kararın arkasındayız ve genel merkezimizin gösterdiği çizgiden asla taviz vermeyiz.ama bundan daha önemlisi bizim için Ceylanpınar’ın huzuru önemlidir, güvenliği önemlidir Ceylanpınar’ın huzurunu güvenliğini sarsacak her türlü olayın karşısındayız bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın, Ceylanpınar Ceylanpınar olarak kalacak kimsenin direktifleri ile yapılacak bir iş değil ben Feyyaz Başkanımızın yaptığı hizmetlerden son derece memnun olduğumuzu ve ceylanpınarlıların memnun olduğunu hissettiğimizi belirtmek isterim.

Genel merkezimizin belirttiği gibi Feyyaz Başkanımızın yanındayız ve arkasındayız daha önemlisi bizim için ceylanpınar’ın refahı ve huzurudur kimsenin ceylanpınarın refahını ve huzurunu kaçırmaya hakkı yoktur.Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum.dedi

Açıklamalarda bulunan Şanlıurfa Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özşavlı
Ceylanpınar’ı ziyaret kapsamında,Ceylanpınar bir kültür mozağidir bir huzur ve barış şehridir hiç kimsenin bu huzuru barışı bozmasına izin vermeyiz. vermeyeceğiz inşallah.

Ceylanpınar Feyyaz Başkandan son derece memnundur.bunu hem anketlerde görüyoruz hem sokakta hem esnaf ve vatandaşlarla temas ettiğimiz zaman bize söylüyorlar.

Bir hak varsa onu aramanın yolları var o hakkı istemenin yolları var mahkemedir yasadır zorbalıkla barbarlıkla hiç bir şey elde edilemez.

Bu şehir bir barış şehridir. Burda’da bunun teminatı ilk önce kolluk kuvetleridir.daha sonra Belediye Başkanıdır halka getirdiği hizmetler sayesinde. 8 aylık hizmetlerinden vatandaşların son derece memnun olduğunu belirtmek isterim.

Bizde kendisinin her zaman arkasındayız Ankara’da kendisi için gitmediğimiz koşmadığımız kurum yok.

Projelerimiz var kepezi Tigem’den aldık orayı Millet bahçesi yapacağız Kızıltepe Ceylanpınar yolunu yapacağız gümrük kapısını açıyoruz ondan istifade etmemiz gerekiyor organize sanayi bölgesi istihdam yaratmamız lazım daha nice nice hizmetler yolu yapılmadık köyümüz kalmayacak.

Fakat herşey den önce huzur barış güvenlik ve esenlik,bu hepinizin hepimizin katkısıyla olacak bir şeydir Allah hepinizden razı olsun hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum. dedi.

Urfa com

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı