Viranşehir’e yeni bir park daha kazandırılıyor

Viranşehir Belediyesi,‘Daha yeşil ve yaşanabilir bir Viranşehir’ hedefiyle yürüttüğü çalışmalar kapsamında ilçeye yeni bir park kazandırıyor.

viranşehir

Viranşehir Belediyesi, ilçedeki yeşil alan miktarını arttırmak ve yaşam alanı olan parkların sayısını arttırmak amacıyla sürdürdüğü çalışmalar kapsamında Emiroğlu Mahallesinde yeni parkın çalışmalarını sürdürüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğünce sürdürülen çalışmalar kapsamında 2 bin metrekare alan üzerinde yapılacak parkta, yürüyüş yolları, oturma grupları ve çocuk oyun alanları yer alacak.

Daha yeşil ve yaşanabilir bir Viranşehir için çalıştıklarını söyleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, “Viranşehir’in daha fazla yeşil alana sahip olması için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hedefimiz, yeşil alan ihtiyacı olan tüm mahallelerimize yeni parklar kazandırmaktır. Bu kapsamda yapımına başladığımız 2 bin metrekarelik parkımızı en kısa sürede bitirip mahallemizin hizmetine sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Park yapım çalışmalarından dolayı duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve ekibine teşekkür etti.

Basliksiz 6

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu