SporYurt

Viranşehir Belediyespor’da Sezon Öncesi İlk Toplantı

Bölgesel Amatör Lig’de bulunan Viranşehir Belediyespor, 2021-2022 futbol sezonu öncesi ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.


Bölgesel Amatör Lig’de bulunan Viranşehir Belediyespor, 2021-2022 futbol sezonu öncesi ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Belediye toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım’ın yanı sıra Kulüp Başkanı Nurettin Karakış, kulübün sportif direktörü Mahmut Çetin, Mali İşler Başkanı Yılmaz Gözen, kulüp yöneticileri Mustafa Akmeşe, Mahmut Güldaş ve Süleyman Çelik katıldı.

2021-2022 futbol sezonunda Bölgesel Amatör ligi (BAL) 3. Bölge 1.Grup’ta mücadele edecek Viranşehir Belediyespor’a başarılar dileyen Ragıp Yıldırım, geçen sezon bazı şansızlıklardan dolayı başarılı olamadıklarını belirterek, takımdan bu yıl büyük başarı beklediğini söyledi.

Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin talimatlarıyla takıma gerekli her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini ifade eden Yıldırım, sporcuya ve gençliğe verdikleri öneme vurgu yaparak, ilçede yapılan spor tesislerine dikkati çekti.

“O YIL BU YIL”

Viranşehir Belediyespor kulüp başkanlığına yeni getirilen Nurettin Karakış ise, desteklerinden ötürü Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye teşekkür ettiğini belirtti. Karakış, hedeflerinin bu sezon bir üst lige çıkmak olduğunu söyledi.  Taraftarlara da çağrıda bulunan Başkan Karakış, ‘O yıl, bu yıl’ sloganıyla tüm taraftarları takımlarını desteklemeye davet etti.

Taraftarların takımına sahip çıkarak her maçta tribündeki yerlerini alıp, sporcuları yalnız bırakmamalarını belirten Karakış, “Hedefimiz teknik heyetiyle, sporcusuyla ve tüm taraftarlarımızla bütünleşip, 35 yıllık özleme son vermektir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından takımın son durumu ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

BİHA

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı