Viranşehir Belediyesi CHP’ye Salon Vermedi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı'nın Viranşehir'deki programı için Viranşehir Belediyesi'nin salon vermediği öğrenildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Çarşamba günü Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesine bir ziyarette bulunacak. Salıcı’nın Viranşehir’deki programı için Viranşehir Belediyesi’nin salon vermediği öğrenildi.

CHP genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, yarın Viranşehir’e ziyarette bulunacak. Program dahilinde çalışmaların devam ettiği sürede CHP Viranşehir İl Örgütü, programın yapılacağı salon olarak belediyeden yer talebinde bulundu. Viranşehir Belediyesi’nin CHP’li başkan yardımcısının programına ket vurduğu ve salonu vermediği öğrenildi.

CHP Viranşehir İL Örgütü, Çarşamba günü Viranşehir belediyesi kültür sanat konferans Salonunun boş olduğu, boş olmasına rağmen taleplerinin olumsuz değerlendirildiğini açıkladı.

CHP Viranşehir İlçe Başkanlığı yaptığı açıklamada;

“Salon o gün boş olmasına rağmen AK Partili Viranşehir Belediye başkanı neden salonu vermemek için bin bir bahanelere sığınık salonu bize tahsis etmedi.! Halkla buluşmamıza niye rahatsız oluyorlar, neden korkuyorlar? Önümüze engeller koyabilirler, engeller çıkarabilirler. Ama bilmeleri gerekiyor. Biz bütün engelleri aşmasını bilen bir partinin mensubuyuz. Bu gelenekten geliyoruz. Herkes iyi bilsin. Akpliler de çok iyi öğrensin, Geliyor gelmekte olan.” ifadelerine yer verdi.

Viranşehir CHP’ye salon vermeyince, CHP de bir düğün salonunu kiraladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, partililerin katılımıyla 22.06.2022 tarihi saat 14.00’da bir araya gelecek. Salıcı’nın partiye yeni katılanlara rozet takacağı öğrenildi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu