Şanlıurfa Gündemini Belirleyen En Son Sıcak Gelişmeler, Şanlıurfa Kaza Haberleri, Beyaz Masadaki Siyasi Tartışmalar Urfa.com Farkı İle Sizlerle

Bu Video 17 Temmuz 2018 18:05:07 Tarihinde eklenmiştir.

Eren Bülbül'ün İntikamı Alındı

15 Yaşında ki Eren Bülbül, PKK’lı Teröristler Tarafından Şehit Edilmiş, Türkiye’nin Yüreği Yanmıştı. O Hainler Kaçamadı. Komandolar,Yakalayıp İkisini de Öldürdü.

15 Yaşında ki Eren Bülbül, PKK’lı Teröristler Tarafından Şehit Edilmiş, Türkiye’nin Yüreği Yanmıştı. O Hainler Kaçamadı. Komandolar, Giresun’dan Gümüşhane’ye Sızmaya Çalışırken Yakalayıp İkisini de Öldürdü.

O Ateşi Açan, Eren Bülbül’ü Şehit Eden 2 Terörist Gümüşhane-Giresun Hattındaki Yaylalarda Öldürüldü. Biri Terör Örgütü Pkk’nın Bölge Sorumlusu Cudi Zaza Kod Adlı Mehmet Yakışır’dı. Son 10 Yıllık Eylemlerde Hep Onun Parmağı Vardı. Kırmızı Bültenle Aranıyordu. İçişleri Bakanlığı Başına 1 Milyon Tl Ödül Koymuştu. Diğeri de Rodi Kod Adlı Levent Dayan’dı. O da Birçok Kanlı Terör Saldırısının Failiydi.

2 Terörist Önceki Gece Devam Eden Operasyonlardan Kaçıp Gümüşhane’ye Sızmaya Çalıştı. Yanlarında ki Bu Poşetlerde İHA’lara Yakalanmamak İçin Şemsiye Vardı.

Son Telsiz Konuşmalarında ‘Bizi Buradan Biran Evvel Çıkartın’ Diye Yalvarıyorlardı. Ama Kaçamadılar. Sarıtaş Yaylasında Önlerini Kesen Asker İkisini de Öldürdü.
Bu Habere En Çok Eren Bülbül’ün Annesi Sevindi.

-Bir Nebze de Olsa Yüreğime Biraz Su Serpiliyor, Ama Eren’in Tarafından da Baktığımda Baksana Şuna Onu Getirecek Bir Şey Yok.

Teröristlerin Cenazesi Dün Otopsi İçin Hastaneye Getirildi.

Teröristler İki Yıl Önce de Barajda Çalışan Adil Bülbül Adlı Bir İşçiyi Öldürmüştü. O İşçinin Kardeşleri Haberi Alır Almaz Hastaneye Koştu. Teröristlerin Cenazesine Saldırmak istedi.Cenazeler Morga Sokulurken Görevliler Onları Güçlükle Sakinleştirdi.
Etiketler
Yorum Yap
Güncel
Sevgilisi ‘Evlenelim’ Deyince, Dehşet Saçtı
Sevgilisi ‘Evlenelim’ Deyince, Dehşet Saçtı
‘Ya Nikâh Kıy, Ya Ayrılalım’ dedi, ancak adam, ne resmi nikâha yanaştı, ne de sevgilisinden ayrıldı. Önce genç kadını vurup öldürdü, ardından kendini vurdu.
3 Genç Şelalede Hayatını Kaybetti
3 Genç Şelalede Hayatını Kaybetti
Adana’da, piknik faciaya dönüştü. Yüzmek için şelaleye giren 3 genç, boğularak can verdi. Olayı duyan gençlerin acılı ailelerini kimse sakinleştiremedi.
Akşam Gelinlik, Sabah Kefen!
Akşam Gelinlik, Sabah Kefen!
Özlem 24, Ferhat 28 yaşındaydı. Dün Akşam dünya evine girdiler, bugünde Kıbrıs’a balayına gidiyorlardı. Yolda kaza yaptılar. Gelin hayatını kaybetti, damat ağır yaralı.
Korkunç İnfaz, Dövdükten Sonra Aşağı Attılar
Korkunç İnfaz, Dövdükten Sonra Aşağı Attılar
Öldüresiye dövdüler, sonra ayaklarını çarşafla bağlayıp 4. kattaki pencereden aşağı attılar. İstanbul Pendik’te yaşanan korkunç olay, görenlerin kanını dondurdu.
Borç Cinnet Getirdi, Eşini ve Kızını Öldürdü
Borç Cinnet Getirdi, Eşini ve Kızını Öldürdü
Borç batağından çıkamadı, cinnet getirdi. Gözü dönen baba, eşini ve kızını öldürdükten sonra, kendi canına kıydı. İşte tefecinin bir aileyi yok ettirdiği haber.
Başına 4 Milyon Konulmuştu, Öldürüldü!
Başına 4 Milyon Konulmuştu, Öldürüldü!
Aslan Mehmetçik, Pülümür’de ki Operasyonda 10 Teröristi Öldürdü. O Hainler Arasında, Kırmızı Listede Yer Alan ve 4 Milyon Lira Ödülle Aranan İbrahim Çoban’da Var.
Film Gibi Kaçış Hikâyesi, Bakın Nasıl Yakalandı!
Film Gibi Kaçış Hikâyesi, Bakın Nasıl Yakalandı!
Cinayet İşledi, Sahte Kimlikle Elini, Kolunu Sallaya Sallaya Dolaştı. Katil, 11 Yıl Sonra Ele Veren Olay İse Şaşkına Çevirdi. Katil Bakın Nasıl ve Nerede Yakalandı.
Elektrikli Süpürge Sonu Oldu!
Elektrikli Süpürge Sonu Oldu!
Öğrenci Yurdunda Elektrikli Süpürgenin Kordonuna Takılıp, Merdivenden Düşen Lise Öğrencisi Hayatını Kaybetti.14 Yaşındaki İsmail, Doğum Gününde Kara Toprağa Verildi.
Kâbe’de Şok Görüntü, Polis Hemen Müdahale Etti
Kâbe’de Şok Görüntü, Polis Hemen Müdahale Etti
Kutsal Topraklarda, Akıllara Durgunluk Veren Bir Olay Yaşandı. Tavaf Sırasında Bir Adam, İçeri Girmek İçin Kâbe’nin Kapısını Zorlayınca Polis, Anında Müdahale Etti.
30 Derecede Soba Yakıyor
30 Derecede Soba Yakıyor
Bypass Ameliyatı Geçirdi. Sonrasında da, Hiç Isınamadı. Çare Bulunamadı, Ankara'da ki Hasan Yücel’in Rahatsızlığına Ve Sürekli Üşüdüğü İçin Yaz-Kış Palto İle Geziyor.