Advert
Bu Video 17 Temmuz 2018 18:05:07 Tarihinde eklenmiştir.

Eren Bülbül'ün İntikamı Alındı

15 Yaşında ki Eren Bülbül, PKK’lı Teröristler Tarafından Şehit Edilmiş, Türkiye’nin Yüreği Yanmıştı. O Hainler Kaçamadı. Komandolar,Yakalayıp İkisini de Öldürdü.

15 Yaşında ki Eren Bülbül, PKK’lı Teröristler Tarafından Şehit Edilmiş, Türkiye’nin Yüreği Yanmıştı. O Hainler Kaçamadı. Komandolar, Giresun’dan Gümüşhane’ye Sızmaya Çalışırken Yakalayıp İkisini de Öldürdü.

O Ateşi Açan, Eren Bülbül’ü Şehit Eden 2 Terörist Gümüşhane-Giresun Hattındaki Yaylalarda Öldürüldü. Biri Terör Örgütü Pkk’nın Bölge Sorumlusu Cudi Zaza Kod Adlı Mehmet Yakışır’dı. Son 10 Yıllık Eylemlerde Hep Onun Parmağı Vardı. Kırmızı Bültenle Aranıyordu. İçişleri Bakanlığı Başına 1 Milyon Tl Ödül Koymuştu. Diğeri de Rodi Kod Adlı Levent Dayan’dı. O da Birçok Kanlı Terör Saldırısının Failiydi.

2 Terörist Önceki Gece Devam Eden Operasyonlardan Kaçıp Gümüşhane’ye Sızmaya Çalıştı. Yanlarında ki Bu Poşetlerde İHA’lara Yakalanmamak İçin Şemsiye Vardı.

Son Telsiz Konuşmalarında ‘Bizi Buradan Biran Evvel Çıkartın’ Diye Yalvarıyorlardı. Ama Kaçamadılar. Sarıtaş Yaylasında Önlerini Kesen Asker İkisini de Öldürdü.
Bu Habere En Çok Eren Bülbül’ün Annesi Sevindi.

-Bir Nebze de Olsa Yüreğime Biraz Su Serpiliyor, Ama Eren’in Tarafından da Baktığımda Baksana Şuna Onu Getirecek Bir Şey Yok.

Teröristlerin Cenazesi Dün Otopsi İçin Hastaneye Getirildi.

Teröristler İki Yıl Önce de Barajda Çalışan Adil Bülbül Adlı Bir İşçiyi Öldürmüştü. O İşçinin Kardeşleri Haberi Alır Almaz Hastaneye Koştu. Teröristlerin Cenazesine Saldırmak istedi.Cenazeler Morga Sokulurken Görevliler Onları Güçlükle Sakinleştirdi.
Etiketler
Yorum Yap
Güncel
Yasak Aşk Cinayeti
Yasak Aşk Cinayeti
Eskişehir’de bir kişi kaza yapan patronunun yardımına koştu, ama cep telefonunda eşiyle mesajlaşmalarını görünce çılgına döndü. Hastaneye kaldırılan patronunu, öldürdü.
Çocuklara Kurşun Yağdırmıştı, Tutuklandı
Çocuklara Kurşun Yağdırmıştı, Tutuklandı
Parkta oynayan çocuklara ateş açılması, üstelik zanlının serbest bırakılması Türkiye’yi ayağa kaldırdı.7 yaşındaki çocuğu vuran zanlı yeniden gözaltına alınıp tutuklandı.
Bıçakladığı Adam Ölmesin Diye, Bakın Ne Yaptı
Bıçakladığı Adam Ölmesin Diye, Bakın Ne Yaptı
Yolda tartıştığı adamı önce bıçakladı, sonra ölmesin diye canını dişine taktı, suni teneffüs bile yaptı. Ancak, son pişmanlık fayda etmedi, adam hayatını kaybetti.
‘Sen misin, Yol Vermeyen’
‘Sen misin, Yol Vermeyen’
İnatçı 2 sürücü yolda tartıştı, birbirlerine yol vermeyince bakın başlarına ne geldi. O anlar, bir iş yerinin güvenlik kamerasına böyle yansıdı.
Rami’nin, Cansız Bedenine Ulaşıldı
Rami’nin, Cansız Bedenine Ulaşıldı
Dün sabah saatlerinde Adana’da sulama kanalına düşen 18 yaşındaki Afgan uyruklu Rami Kebiri’nin, Cansız bedenine ulaşıldı. Rami’nin ailesi sinir krizi geçirdi.
101 Bin İşçi İşe Alınacak
101 Bin İşçi İşe Alınacak
Hem kamu kuruluşları, hem de özel sektör işsiz sayısını azaltmak için harekete geçti. İşkur’un internet sayfasında 101 bin kişi için istihdam sağlayacak, yeni iş fırsatları var.
Hırsızlık Yaptığı Evin Penceresinden Atladı
Hırsızlık Yaptığı Evin Penceresinden Atladı
Hırsızlardan biri, yanlışlıkla arkadaşının kafasına tuğla attı. Diğeri, soyduğu evin penceresinden atlayınca ayağını kırdı. Şaşkın hırsızlar, güvenlik kameralarına yakalandı.
Parkta Oyun Oynayan Çocuklara Kurşun Yağdırdı
Parkta Oyun Oynayan Çocuklara Kurşun Yağdırdı
Maganda, parkta oynayan çocuklara ‘gürültü yapıyorlar’ diye ateş etmiş, bir kurşun 7 yaşındaki Hiranur’un sırtına saplanmıştı. Zavallı çocuk hala, sırtındaki kurşunla yaşıyor.
Camideki Hırsız Kameralara Yakalandı
Camideki Hırsız Kameralara Yakalandı
Camide namaz kılan bir adamın düşürdüğü cüzdanı, yine namaz kılan başka biri çaldı. Kameraya yansıyan şok edici görüntüler,’Bu Nasıl Müslümanlık’ dedirtti.
Gözyaşları Sel Oldu, Neredesin Rami?
Gözyaşları Sel Oldu, Neredesin Rami?
Sulama kanalına atlayan, 10 yaşındaki Rami Kebiri akıntıya kapılınca gözden kayboldu. Ekipleri küçük Rami’yi ararken, annesi ve ablası sinir krizi geçirdi.