Vekil Özcan: Bizim Davamızda Şahsi Menfaatler Yoktur

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Erdoğan'ın Urfa ziyaretinden Başkan Beyazgül'e atılan çirkin sloganları eleştirdi.

Şanlıurfa Ak Parti Miiletvekili Halil Özcan
Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Erdoğan’ın Urfa ziyaretinden Başkan Beyazgül’e atılan çirkin sloganları eleştirdi.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Urfa ziyaretinde bir grubun Başkan Beyazgül hakkında attığı sloganlar sosyal medya gündemine oturdu.
 
Başkan Beyazgül’e atılan sloganlar birçok kesim tarafından eleştirildi. Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan da eleştirenler arasında yer aldı.
 
Özcan, yaptığı paylaşımda; “Bizim davamızda şahsi menfaatler yoktur. Bizler Davamıza hizmet eder Liderimizin izinde yürürüz.” diyerek şu ifadelere yer verdi;
ŞANLI ŞEHRİN ŞAHLANIŞI KİMLERİ RAHATSIZ ETTİ
21 yıldır aynı heyecan ve coşkuyla Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı bağrına basan Urfa’mız cumartesi günü yapılan muhteşem mitingle tarih yazdı.
 
Sayın Cumhurbaşkanımızın, fitneye fırsat vermeyin diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdiği bir günde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeynel Abidin BEYAZGÜL üzerinden AK Parti’mizin hedef alındığını hep beraber gözlemledik.
 
Cılız, alandan duyulmayan ve birleri tarafından organize edilen küçük bir grubun Zeynel Başkan’a çirkin slogan atması ve akabinde Sosyal Medya üzerinden paylaşımlar yaparak fitne ateşi yakmasına şahit olduk.
 
100 binleri aşan muazzam sevgi seli Urfa’mızdan tüm Türkiye’ye coşku verirken, maksatlı ve birileri tarafından organize edilen bu çirkin eylemi şiddetle kınıyorum.
Bizim davamızda şahsi menfaatler yoktur. Bizler Davamıza hizmet eder Liderimizin izinde yürürüz. Bu tarz eylemler bizleri birbirine düşürmez aksine daha da birleştirir. Şanlıurfalı her söylenenin arkasına takılmaz. Bu kadim şehrin insanları kime sahip çıkacağını da iyi bilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu