Vedat Doğar, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkanı Adayı Ecz. Vedat Doğar, İpekyolu Bulvarı ve Ahmet Erseven Mahallesini ziyaret etti.

Vedat Doğar, Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkanı Adayı Ecz. Vedat Doğar Seçim Kampanyasına Devam Ediyor. Doğar, İpekyolu Bulvarı ve Ahmet Erseven Mahallesi Esnafıyla Buluştu.

Yeniden Refah Partisi Haliliye Belediye Başkanı adayı Ecz. Vedat Doğar, yerel seçimlerin hızla yaklaşmasıyla birlikte kampanya çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak, İpekyolu Bulvarı ve Ahmet Erseven Mahallesi’nde esnaf ziyaretinde bulunan aday, mahalle esnafıyla bir araya gelerek samimi sohbetler gerçekleştirdi.

Esnaf ziyaretinde, mahalle halkıyla yakından temas kuran başkan adayı, esnafın beklenti ve taleplerini dinledi. Samimi ortamda geçen sohbetlerde, projelerini anlatıp Haliliye’nin geleceği ve gelişimi için durmadan çalışacaklarının sözünü veriyor. Doğar, esnafa gösterdikleri misafirperverlik ve destekleri için teşekkür etti.

Haliliye halkının beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler geliştirdiklerini ve bu projeleri hayata geçirmek için kararlılıkla çalışacaklarını belirten başkan adayı, mahalle sakinlerinin destekleriyle 31 Mart yerel seçimlerinde Refah Partisi’nin zaferle çıkacağına inandığını ifade etti.

Başkan adayı Ecz. Vedat Doğar, seçim kampanyası sürecinde Haliliye’nin dört bir yanındaki mahalleleri ziyaret ederek halkla doğrudan iletişim kurmaya devam edeceğini ve Haliliye’nin daha da ileriye taşınması için projelerini anlatmaya devam edeceğini ifade etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu