Vatandaş Memnun: Başkan Canpolat’a Teşekkür Ediyoruz

Dalbaşı Mahallesinde yol yapım çalışmaları devam ederken, Asri Mahallesinde de çalışmalar tamamlanarak yeni yollar vatandaşların hizmetine sunuldu.

İlçede yol sorununun kesin çözümünü hedefleyen Haliliye Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde stabilize yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kırsal Dalbaşı Mahallesinde stabilize yol yapım çalışmalarını sürdürüyor. Asri Mahallesinde de başlanan yol çalışması tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu.

 

İlçe genelinde yapılan çalışmalar beğeni toplamaya devam ederken, Dalbaşı mahalle sakinleri belediye tarafından sunulan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a teşekkür etti.

 

Fen İşleri ekipleri tarafından yol yapım çalışmaları tamamlanan Asri Mahallesinde de vatandaşlar hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu.  Bu çerçevede Asri Mahalle Muhtarı İsa Polat, “Haliliye Belediyesi, mahallemizde ve civar mahallelerde yol çalışmalarını yapıyor. Bu çalışmalardan ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve emeği geçen herkese mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Asri Mahalle sakinleri ise mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı çok memnun olduklarını belirterek, başta Belediye Başkanı Mehmet Canpolat olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu