AsayişYurt

Vali Duyurdu: Sidar’ın Katili Siverek’te Yakalandı

Geçtiğimiz mart ayında yol verme kavgasında silahla öldürülen Sidar Uygurlar’ın katili Yılmaz Geyik yakalandı.

Sidar Uygurlar Yılmaz Geyik

Olay Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde meydana gelmişti. Mart 2020 tarihinde evine giden Sidar Uygurlar isimli genç ile 51 yaşındaki Yılmaz Geyik arasında yol verme kavgası çıktı. Çıkan kavgada Sidar Uygurlar başına aldığı kurşun darbesi ile ağır yaralanmış, kaldırıldığı SiverekDevlet hastanesinde hayata gözlerini yummuştu.

 

Sidar Uygurlar’ın Katili Yakalandı

Sidar Uygurlar’ın katil zanlısı olduğu iddia edilen Yılmaz Geyik olaydan sonra kayıplara karışmış, Uygurları’ın ailesi ise katil zanlısının yakalanması çin mücade vermişti. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sidar Uygurlar’ın katilinin yakalandığını duyurdu. Erin şu ifadelere yer verdi;

“Henüz hayatının baharında olan #SidarUygurlar’ın katil zanlısı Y.G., emniyet teşkilatımızın uzun takip ve titiz çalışması sonucu bugün sabaha doğru Siverek‘te yakalanarak gözaltına alınmıştır. Emeği geçen herkese teşekkür eder, merhumun ailesine bir kez daha başsağlığı dilerim.”

 

Katil Yılmaz Geyik En Ağır Cezayla Cezalandırılsın

Sidar Uygurlar’ın ablası, sosyal medya hesabından verdiği onca mücadeleden sonra katil zanlısının yakalandığı haberini şu sözlerle duyurdu;
“Sidar kardeşimin katili bu gece Siverek’te 103. gün sonra yakalandı. Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin verdiği sözünü tuttu.  Biraz önce arayarak bize bu haberi verdi. Bizi 103 gün boyunca ağlatan ,kahır eden katil suç makinası Yılmaz Geyik en ağır cezayla yargılanmasını istiyoruz”

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı