Asayiş

Tecavüze Uğrayan Genç Kız Hayatını Kaybetti

Musa Orhan tarafından Batman’da 20 gün boyunca alıkonulan ve tecavüze uğrayan 18 yaşındaki İ.E., bugün tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

Batman’da Uzman Çavuş Musa Orhan tarafından 20 gün boyunca alıkonulup tecavüz edilen 18 yaşındaki genç intihar etmişti. Tecavüze uğrayan İ.E, bugün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Olayın soruşturma kapsamında gözaltına alınan Musa Orhan,aynı gün serbest bırakılmıştı. Musa Orhan verdiği ifadede; “alkollüydüm” savunması yaptığı ortaya çıkmıştı.

 

Musa Orhan; “Kimse Bana Bir şey Yapamaz”

Tecavüzcü Musa Orhan, Seni şikâyet ederim diyen İ. E’ye “Nereye şikayet edersen et kimse bana bir şey yapamaz. Daha önce defalarca kez yaptım kimse bana bir şey yapamadı” demiş.

Çocuklarıma tecavüz etsinler diye mi büyüttüm?

İ.E’nin acılı annesi Hakime Kılıç,
”Çocuklarımı uzman çavuşlar gelip tecavüz etsinler diye mi büyüttüm? Her yere başvurduk ama Musa hala dışarıda. Kızıma, ona yaptıklarını birine anlatırsa onu öldüreceğini söylemiş. Kızım o yüzden kimseye anlatamamış ve mektupta yazmış her şeyi. Mektubu yazdıktan sonra da yaşamına son vermek istemiş.” açıklamalarında bulundu.

Musa Orhan Tutuklansın

İ.E’nin ölüm haberinin ardından sosyal medya resmen yıkıldı. Kullanıcılar #MusaOrhanTutuklansın etiketi altında, serbest bırakılan Musa Orhan’ın yeniden tutuklanması gerektiğini belirtti.

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı