Uyardığı Şahıs Doktorun Yüzünü Kanlar İçinde Bıraktı

Bir aile sağlığı merkezinde görev yapan doktor, bir şahsı uyardığı için darp edildi. Şahıs doktorun yüzüne yumruk ve tekme ile saldırdı.

Bir aile sağlığı merkezinde görev yapan doktor, orada bulunan bir şahıs tarafından darp edildi. Doktor, hemşirelerin bulunduğu yerdeki tuvaleti kullanan şahsı uyardığı için darp edildi.
 
Olay, İstanbul’un Bağcılar ilçesinde meydana geldi. Bir aile sağlığı merkezinde görev yapan doktor, hemşirelerin olduğu bölümdeki tuvaleti kullanan bir şahsı uyardı. Doktor “Kardeşim burası umumi tuvalet değil, cami tuvaleti de değil, sağlık kuruluşu. Bir saattir buradasınız, 4-5 seferdir tuvalete girip çıkıyorsunuz, insanları rahatsız etmeye hakkınız yok’ dedi.
 
Bu uyarıya sinirlenen şahıs doktoru darp etti. Yüzüne darbe alan doktor kanlar içinde kaldı. Görev aldığı aile sağlığı merkezinde tedavi altına alınan doktor, şahıstan şikayetçi oldu. Suç kaydı sorgulanan şahsın “Yaralama” ve “cinsel taciz” gibi birçok suçtan emniyette kaydı olduğu öğrenildi. Şikayet edilen Y.İ’nin “kasten yaralama” ve “kamu malına zarar verme” suçlarından adliyeye sevk edildi.
 
Emniyette verilen ifadelerde, şahsın doktora yumruk attığı bununla yetinmeyip tekme ile yüzüne vurduğu öğrenildi.

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu