GüncelYurt

Urfalıların, Valilerine Olan Sevgisi Sosyal Medyada Gündem Oldu

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in görevine devam etmesi Şanlıurfa’da sevinçle karşılandı. Urfalılar sosyal medyada an itibariyle 4 binden fazla mesaj yazarak Şanlıurfa Valisinin değişmemesini sevinçle gündeme taşıdı

Şanlıurfa Abdullah Erin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile 33 ilin valileri değişti. Bir çok ilde görev değişikliği olurken, 16 vali Mülkiye Başmüfettişi olan kararda kalan illerin valilerinin de yerleri değişti.

 

Urfalıların, Valimizi Sosyal Medyada İlk Sıraya Taşıdı

Şanlıurfa’da uzun  süredir görev yapan Vali Abdullarh Erin’in ise görev yeri değişmedi. Şanlıurfa’da Valililik görevine devam edecek olan Erin’in görev yerinin değişmemesi Urfa’da sevinçle karşılandı. Urfalıların Valilerinden memnun olduğu sosyal medyada da görüldü. Twitter adlı sosyal medya platformunda Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in görevine devam ettiğini müjdeleyen “Şanlıurfa” hashtagi ilk sıralarda yer aldı.

 

Urfalı vatandaşlar “Şanlıurfa” hashtagini kullanarak 4 binden fazla tweet attı. Atılan tweetlerde; “İnşallah Valimiz Abdullah Erin Şanlıura’da daha uzun süre görev yapar” diyerek, Vali Erin’e olan sevgilerini dile getirdiler.

 

Şanlıurfa Abdullah Erin

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı