AsayişGenelGüncel

Urfalılar Dikkat Firari Koronalılar Aranızda Olabilir

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde bir kişide Korona virüs tespit edilmesi ile şahsın oturduğu bina karantinaya alındı.

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bir kişide Korona virüs tespit edilmesi ile şahsın oturduğu bina karantinaya alındı. Binalarının karantinaya alınacağını duyan kişiler başka adreslere kaçtı

Şanlıurfa’nın Karaköprü İlçesine bağlı Doğukent Mahallesinde bir bina karantinaya alındı. İddialara göre binanın karantinaya alınacağını duyan bina sakinlerinin birçoğu binayı terk ederek farklı adreslere geçici olarak gitti.

Bina çevresinde ikamet eden vatandaşlardan edindiğimiz bilgilere göre, söz konusu binada ikamet eden bir hemşirenin koronavirüs testi pozitif çıkınca bina için karantina kararı verildi. Bunu duyan bina sakinlerinden bazıları karantina süreci başlamadan önce binayı terk ederek farklı yerlere yerleşti. Kapıda polisler nöbet tuttuğu binada sadece iki dairede insanların kaldığı iddia edildi.

Çevrede yaşayan vatandaşlar, evlerinde karantinada kalmaları gereken bina sakinlerinin koronavirüs taşıyıp taşımadığı belli olmadığı için tedirgin bir şekilde bekliyor. Vatandaşlar, binayı terk eden kişilerin bulunup karantinaya alınmasını istiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı