GüncelYurt

Urfalı Vekil Kürsüye Başsağlığı Dilemek İçin Çıktı

Meclis kürsüsünde görmeye alışık olmadığımız Urfalı Vekil Açanal, başsağlığı dilemek için kürsüye çıktı.

Geçtiğimiz hafta tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ın ölümü büyük üzüntü yarattı. Ak Parti’den ve diğer partilerden birçok milletvekilinin taziye mesajlarını ve üzüntülerini dile getirdi.

Üzüntülerini dile getiren bir milletvekili de Zemzem Gülender Açanal oldu. Urfalıların Ak Parti’den vekili olan Açanal, taziye mesajlarını iletmek için meclis kürsüsüne çıkarak; “Kahramanmaraş Milletvekilimiz Sayın İmran Kılıç hocamıza Allah’tan rahmet; ailesine ve AK Parti camiamıza başsağlığı diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Urfalıların sorunlarını meclise taşımak için Urfalılar tarafından seçilip milletvekili olan Açanal’ın meclis kürsüsünde görmeye alışık olmayan Urfalılar, başsağlığı dileklerini belirtmek için kürsüye çıkan Açanal’ı görünce gözlerine inanamadı.

Hayatını kaybeden Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç’ Allah’tan rahmet yakınlarına da başsağlığı dileyen Urfalılar, Açanal’ın meclis kürsüsünde sadece başsağlığı dilemek için değil vatandaşların sorunlarını dile getirip o sorunlara çözüm üretmeye ön ayak olmak de görmek istediklerini dile getirdi.

 

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı