GüncelYurt

Urfalı Vekil, İmamoğlu’na Verdi Veriştirdi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na bir tepki de Şanlırfa Ak parti Milletvekili Halil Özcan’dan geldi. Özcan, İmamoğlu’na ithafen; “Lafla peynir gemisi yürümez İmamoğlu” dedi.

Şile’de sık sık su kesintilerinin oludğunu dile getiren vatandaşlar, yaklaşık 60 saattir su kesintisinin yaşandığını belirterek isyan etti.

 

Şile’de, vatandaşların su sıkıntısı çekmesinin ardından, sosyal medya hesaplarında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na tepkiler yağdı. İmamoğlu’na bir tepki de Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Halil Özcan’dan geldi.

 

İşte Şanlıurfa Ak Parti Milletvekili Halil Özcan’ın, Ekrem İmamoğlu açıklamasından başlıklar;

 

“Lafa gelince tekerinin önüne taş gelmeyenler maalesef icraata gelince sus pus”

 
Söz, ağızdan çıkmadan önce insanın esiridir; ağızdan çıktıktan sonra insan sözün esiri oluverir. Gel gelelim ki şu sıralar çok söz konuşup az iş yapanların türediği bir dönemi yaşıyoruz maalesef. Bol keseden atan atana. En acı olanı hiç kuşkusuz milletini sözlerle kandıranların varlığıdır. Lafa gelince tekerinin önüne taş gelmeyenler maalesef icraata gelince sus pus.

 

Şovmanist, umut taciri, milletin temiz duygularını devşiren böyleleri bırakın vaatlerini yerine getirmeyi, milletinin kazanımlarını bile kaybettirir bir hale getirirler insanı.  Bunun acıklı bir örneğini istemesek de gözbebeğimiz, Türkiye’mizin her bir yanından insanını içinde barındıran, Dünya Başkenti, Yeditepe İstanbul yaşıyor.

 

İstanbul’u 30 yıl önceki İstanbul’a adım adım götürüşünü üzülerek gözlemliyoruz

 

‘Herşey çok güzel olacak’ vaadiyle İstanbullunun duygularını devşiren bir Belediye Başkanının güzelim İstanbul’u 30 yıl önceki İstanbul’a adım adım götürüşünü üzülerek gözlemliyoruz. CHP’nin o çöp kokan, Halici kapkara, suyu akmayan, hizmeti hayal bile edemeyen İstanbul’u henüz çeyrek asır önce yaşadı.

 

İstanbullu kısık ama güçlü sese kulak verdi

İstanbullu kardeşlerimiz. Artık bıkmış, tükenmiş bir İstanbullu vardı. O dönem yükselen bir çığlık, bir iddia sahibi vardı ‘İstanbul’u hakettiğimiz yere taşıyacağız’ diyordu. Ve İstanbullu o kısık ama güçlü sese kulak verdi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını Recep Tayyip Erdoğan olarak belirledi.

 

İstanbul İstanbul olalı böyle hizmet görmedi. Ve İstanbul’u İstanbul yapan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 18 yıldır da Türkiye’nin 81 ili, 957 ilçesi ve binlerce köyüne hizmeti taşıyarak aziz milletimizin gönlünde sarsılmaz bir yer edindi.

 

İmamoğlu henüz 1. yılında İstanbul’u susuzluğa mahkum etti

 

İstanbul bizler için Türkiye demek. İstanbul 80 vilayetin ortak çatısı demek. İstanbul ülkemizin dışarıya açılan penceresi demek. Lakin İstanbul’da ‘Herşey çok güzel olacak’ diyen Ekrem İmamoğlu henüz 1. yılında İstanbul’u susuzluğa mahkum etti Haliç maviliğini yine o CHP döneminin karanlığına itti. ‘Herşey çok güzel olacak’ diyen İstanbullu kazanımlarını dahi kaybeder hale geldi.

 

Enkazı Kaldırmak Ak Kadrolara Düşecek

 

İstanbul kaderine terk edilemez. İstanbullu geri vitesi kabul edemez. O yüzden İstanbul’un geleceği için geri sayım başladı. Çünkü 4 yıl daha bu rezaleti yaşayacak İstanbul büyük bir hasara uğrayacak. Enkazı kaldırmak yine AK Kadrolara düşecek.

 

 

Lafla Peynir Gemisi Yürümez İmamoğlu

 

Lafla peynir gemisi yürümez Sn İmamoğlu Millete hizmet için önce milleti sevmek gerekir. Hizmet siyaseti için önce milletine verdiğin sözleri yerine getirmek gerekir. Evet ‘Herşey çok güzel olacak’ lakin şimdi değil sen gidince. Ne acıdır ki İstanbullu 1 yılda notunu verdi.

Etiketler

Bahar

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı