SporYurt

Urfalı Sporcular Şehre Madalyalarla Döndü

Düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’nda Urfalı sporcular madalyalarla döndü.


Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Kano Federasyonu iş birliği ile düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası’na katılan Şanlıurfalı sporcular, 24 madalya kazandı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Kano Federasyonu iş birliği ile düzenlenen Durgunsu Kano Türkiye Şampiyonası yarışları Sarısungur Göleti’nde düzenlendi. Bu yıl pandemi sebebiyle seyircisiz olarak gerçekleştirilen şampiyonada, genç sporcular kıyasıya yarıştı. Şanlıurfa’nın da aralarında bulunduğu 12 ilden 25 spor kulübünün katıldığı şampiyonada; 250 sporcu 200, 500, 1000 metre kulvarlarında çeşitli kategorilerde yarıştı. Şanlıurfa’dan yarışmaya katılan sporcuların  24 madalya ile döndüğü öğrenildi.

 

BEYAZGÜL TEBRİK ETTİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, şampiyonada başarı elde eden sporcuları kutladı. Sosyal medyadan paylaşımda bulunan Beyazgül, “11-13 Haziran tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen Türkiye Durgunsu Kano Şampiyonası’nda Şanlıurfalı sporcularımız tam 24 madalya kazandı. Şehrimizin su sporlarında olan iddiasını kanıtlayan gençlerimizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Milli Takım yolunda başarılar çocuklar!” ifadelerine yer verdi.

BİHA

Admin

AŞAĞIDAKİ İKONLARA TIKLAYARAK SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZA ULAŞABİLİRSİNİZ.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı