Urfalı Gazeteciye Bıçaklı Saldırı

Şanlıurfalı Gazeteci İbrahim Uygur bıçaklı saldırıya uğradı. Uygur'un bıçaklı saldırıya uğramasının sebebi ise kedileri beslemek oldu.

Şanlıurfalı Gazeteci İbrahim Uygur bıçaklı saldırıya uğradı. Uygur’un bıçaklı saldırıya uğramasının sebebi ise kedileri beslemek oldu.
 
Şanlıurfa Gazeteci İbrahim Uygur, dün gece bıçaklı saldırıya uğradı. Kedilere mama verdiği sırada 3 kişinin yanına gelip “Kedilere neden mama veriyorsun?” deyip bıçakladı. Saldırganların elinden kaçıp evine koşan Uygur’un peşinden giden saldırganlar Uygur’u evinde de darp etmeye devam ettiler.
 
Acil çağrı merkezini arayıp yardım istedi. Olay yerine emniyet ve sağlık ekipleri sevk edildi. Saülık ekipleri kanlar içinde olan gazeteciye yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye sevkini gerçekleştirdi. Olay yerinde inceleme başlatan emniyet ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
 
İfadesi alınan Gazeteci İbrahim Uygur verdiği ilk ifadede
“kedilere yem veriyordum. Bitişikteki binalardaki kedilere de yem veriyordum. Bu sırada 3 kişi gelerek neden kedilere mama veriyorsun diye sorup beni darp etmeye ardından bıçakla yaraladılar.  Evimin içine girdim. Evimin içine kadar beni takip ettiler. Yüzüm gözüm kan içinde kaldı, şikayetçiyim!” dedi.
 
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu