Urfalı Beyazgül, Keyfî İçin 35 Kişiye Yüksek Maaşlar Ödüyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde 35 kişinin işe gitmeden yüksek maaşlar aldığı iddia edildi. İddiaların sahibi Mehmet Cafer: "Maaşlarınızda tüyü bitmemiş yetimin hakkı var." dedi.

Beyazgül hakkındaki iddialara cevap verdi
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nde 35 kişinin işe gitmeden yüksek maaşlar aldığı iddia edildi. İddiaların sahibi Mehmet Cafer: “Maaşlarınızda tüyü bitmemiş yetimin hakkı var.” dedi.
 
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında belediyede işe gelmeden maaş alan kimsenin olmadığını belirtmişti.
 
Beyazgül’ün bu açıklamasının ardından Mehmet Cafer bir iddiada bulundu. Cafer, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada belediyede 35 kişinin işe gelmeden 24 ile 43 bin arasında yüksek maaşlar aldığını iddia etti.
 
Mehmet Cafer açıklamasında şu ifadelere yer verdi;
“Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nde 35 kişi danışman, müdür daire başkanı, genel müdür ve genel müdür sekreteri İşe gitmeden 24 ile 43 bin TL arası çok yüksek maaşlar alıyorlar. Dürüstlük hak hukuku Adalet ayet kitap sünnet Kur’an’dan Ben vuranlar aldığınız Maaşlar haramdır (it bokudur) Maaşlarınızda tüyü bitmemiş yetimin hakkı var. Kadroları kapmışlar zamanında. Bazılarının emekliliği dolmuş ama olmuyor. Zeynel Bey siz de sorumlusunuz. Bunları uzak ilçelere görevlendiriniz. Rahatlarını bozunuz. Bu paralar ile Urfa’ya hizmet ediniz.”
cafer

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu