Urfa’da Yapılan Sancaktar Kompleksi Yakında Hizmete Girecek

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Sancaktar Kapalı Semt Pazarı, Çok Amaçlı Salon ve Park alanını inceledi. Kompleks yakında hizmete girecek.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Sancaktar Kapalı Semt Pazarı, Çok Amaçlı Salon ve Park alanını inceledi.

Sancaktar Kompleksi içerisinde bulunan Kapalı Semt Pazarı-Otopark, Çok Amaçlı Salon ve Park alanı ile açılışa hazırlanıyor.

İnşaat çalışmaları tamamlanan projeyi teknik ekip ve Başkan Yardımcısı Mehmet Aslan ile birlikte inceleyen Canpolat, çalışmalarda sona gelindiğini ifade etti.

Sancaktar Mahalle Muhtarı İbrahim Acar’ın da eşlik ettiği incelemede Canpolat, yıllardır mahallenin ihtiyaç duyduğu ve 5 bin 600 metrekare alan üzerine kurulan projenin kısa süre içerisinde vatandaşların hizmetine sunulacağını belirtti.

Canpolat, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bu mahallemizde uzun bir dönemdir semt pazarı problemi devam ediyordu. En kısa zamanda inşallah nasıl ki Karşıyaka Mahallemize söz vermiştik bir açılış yapmıştık, yerine getirmiştik, buraya da söz verdik ve yerine getirdik çok şükür. Buranın da inşallah en kısa sürede açılışını gerçekleştireceğiz.

Mahallelerimizin, vatandaşlarımızın bize vermiş olduğu güven bizim çalışma azmimizi kamçılıyor. Mahalle sakinlerimize, değerli vatandaşlarımıza bize göstermiş oldukları teveccühten dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu açılıştan sonra bir başka daha açılışa hep birlikte geçip, bu hizmetlerimizi vatandaşlarımızın emrine sunacağız.”

Canpolat açıklamaların ardından mahalledeki esnafla görüşerek, Sancaktar Kapalı Semt Pazarı, Çok Amaçlı Salon ve Park’ın mahalleye hayırlı olmasını diledi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu