Urfa’da Öğretmen Hayatını Kaybetti

Eyyübiye’de derste fenalaşan Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Hasan Çaycı kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

2023 10 urfada derste fenalasan ogretmen hayatini kaybetti

EYYÜBİYE – Şanlıurfa’da eğitim camiasını üzen haber geldi.

Eyyübiye ilçesine bağlı Şehit Abdulkadir Oğuz Anadolu İmam Hatip Lisesinde görevli Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Hasan Çaycı ders verdiği sırada fenalaştı.

Kalp krizi geçirdiği belirlenen Çaycı, ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Ancak Hasan Çaycı, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Hasan Çaycı’nın cenazesi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü başsağlığı mesajı yayımladı.

Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, öğretmen Hasan Çaycı’nın hayatını kaybetmesinin ardından başsağlığı mesajı yayımladı. Mesajda, şu ifadelere yer verildi:

“Derin Bir Üzüntü İçerisindeyiz! Eyyübiye ilçesine bağlı Şehit Abdulkadir Oğuz Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni olarak görev yapan Hasan Çaycı, ders esnasında fenalaşarak hayatını kaybetmiştir. Çocuklarımızın yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı gösteren siz öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Emanetin, bu mesleğe senin gibi emek veren meslektaşlarında Hasan Öğretmenim! Ruhun şad olsun… Öğretmenimize Allah’tan rahmet, ailesine, öğrencilerine ve sevenlerine sabır diliyoruz. Tüm eğitim camiasının başı sağ olsun”.

BİHA 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu