Urfa’da Kız Çocuğuna Başıboş Köpekler Saldırdı

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde kırsal mahallede başıboş köpekler, ortaokul öğrencisi 12 yaşındaki Fidan Damla Koçyiğit’e saldırdı. Saldırı sonrası küçük kızın kollarında ve bacaklarında derin yaralar oluştu. Küçük kız ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Urfa'da Kız Çocuğuna Başıboş Köpekler Saldırdı

Kız Çocuğuna Köpekler Saldırdı

Olay, Karaköprü ilçesine bağlı kırsal Çiftekemer Mahallesinde meydana geldi. Ortaokul öğrencisi Fidan Damla Koçyiğit, okuldan eve dönerken başıboş köpeklerin saldırısına uğradı. Köpekler, küçük kızın kollarını ve bacaklarını ısırdı. Küçük kızın çığlıklarını duyan mahalleli, köpeklerin saldırısını durdurdu.

Şanlıurfa’daki Hastaneden Gaziantep’e Kaldırıldı

12 yaşındaki kız çocuğu ağır yaralı olarak Şanlıurfa’daki bir hastaneye kaldırıldı. Küçük kızın ailesi, doktorların 10 gün sonrasına ameliyat için randevu verdiği ileri sürdü. Aile, kızlarının durumunun kritik olduğunu belirterek, Gaziantep’te bulunan özel bir hastaneye götürdü.

Yetkililer Şikayetleri Değerlendirmedi

Küçük kızın babası Mehmet Koçyiğit, “Kızım okuldan eve dönerken başıboş köpeklerin saldırısına uğradı. Kızımızın durumu çok kritik. Doktorlar 10 gün sonrasına ameliyat için randevu verdi. Biz de kızımızı Gaziantep’e götürdük. Yetkililere yaptığımız şikayetlerin hiçbiri değerledirilmedi.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu