Urfa’da İki Kuzen Öldürülmüştü! Sebebi Ortaya Çıktı

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde 2 kuzenin ölümüne sebep olan silahlı kavganın ayrıntıları ortaya çıktı. Kuzenler arabuluculuk için oradaymış...

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 2 kuzenin ölümüne sebep olan silahlı kavganın ayrıntıları ortaya çıktı. Kuzenler arabuluculuk için oradaymış…
 
Bu hafta başında Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde husumetli iki aile arasında silahlı kavga meydana gelmişti. Demokrasi caddesinde meydana gelen kavgada kuzen olan Mehmet ve Cihan Kayhan hayatını kaybetmişti. İbrahim A. ise yaralanmıştı.
 
Kavganın Sebebi Belli Oldu
Mehmet Kayhan ve Cihan Kayhan isimli kuzenlerin öldüğü silahlı kavganın ayrıntıları ortaya çıktı.
 
Kavganın sebebi at arabası ile aracın çarpışması oldu… Suruç’ta 16 yaşındaki çocuğun at arabası ile bir araca çarpması sonucu kaza meydana gelmişti. Kaza sonrasında sinirlenen araç sahibi çocuğu dövmüştü. Çocuklarının dövülmesini hazmedemeyen aile ile araç sahibi arasında husumet oluşmuştu. Bilgi İşlem Personeli Mehmet Kayhan ve Fizyoterapist Cihan Kayhan kuzenler arabuluculuk yapmak istedi. Aileleri bir araya getiren kuzenler yaşanan silahlı kavgada kurşunların hedefi oldu.
 
Olayın gerçek yüzünün ortaya çıkması ile hiçbir suçu günahı olmayan iki gencin hayattan koparılması tepkilere neden oldu.
 
Mehmet ile Cihan Kayhan’ın cenazeleri Suruç’ta toprağa verilirken, polis şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu