Urfa’da Hastalar Böceklerle Yatıyor

Şanlıurfa’da hastanede çekilen görüntülerde hastaların böceklerle yattığı görüldü.

Şanlıurfa’da hastanenin pislik içinde yüzme görüntüleri bir türlü son bulmuyor. En temiz olması gereken alanlardan birinin de hastaneler olması gerekirken Şanlıurfa’da çeşitli hastanelerin kir pas içinde yüzme görüntüleri gelmeye devam ediyor.

Son olarak bir hasta yakını tarafından çekilen görüntüler takipleri de beraberinde getirdi. Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kalan hasta yakını serviste yatan hastaların kaldığı odada bulunan dolapların her yerinden böcekler çıktığını video kaydına aldı.

Temizlik görevlilerinin gelişigüzel temizlik yaptığını gösteren görüntülerde dolap kenarlarının pislik içinde olduğu görülürken o pisliklerin olduğu kısımlardan da böceklerin çıktığı görüldü.

Görüntüler CHP Şanlıurfa Milletvekili Aziz Aydınlık’ın sosyal medya hesabından yayınlandı. Aydınlık, yayınladığı videoda şu ifadelere  yer verdi;

“Görüntüler 2 gün önce Şanlıurfa Eski OSM (Mehmet Akif İnan – Haliliye Ek Bina) Hastanesi’nde çekilmiş. Temizlik konusunu defalarca dile getirmiştik; burası bir hastane, inanabiliyor musunuz? Ey yetkililer, hiç mi denetim yok, gelen şikayetleri hiç mi dikkate almıyorsunuz?!!”

 

Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu