Urfa’da Eşini Öldüren Şahsın İfadesi Ortaya Çıktı

Şanlıurfa’da 5 aylık hamile eşini tüfekle öldüren şahsın ifadesi ortaya çıktı: “Gözüme canavar gibi göründü. Beni öldüreceğini düşündüm.”

Şanlıurfa'da 5 aylık Hamile Kadın Tüfekle Vuruldu

Olay, geçtiğimiz akşam Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde meydana geldi. İddialara göre Fidda Uzun isimli 24 yaşındaki 5 aylık hamile kadın eşi Ahmet Uzun tarafından öldürüldü.

5 Aylık Hamile Kadın Kanlar İçinde Bulundu

Olay, gecenin geç saatlerinde meydana geldi. Evden silah sesi duyduğunu belirten mahalle sakinleri durumu ekiplere ihbarda bulunmuştu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri 24 yaşındaki 5 aylık hamile kadını kanlar içinde yerde buldu.

İlk İfadede “Tüfeği Temizlerken Kaza İle Vurdum” Dedi

Sağlık ekipleri yaptıkları ilk kontrollerde hamile kadının olay yerinde hayatını kaybetiğini belirledi. Jandarma ekipleri şüpheli olan eşi Ahmet Uzun’u suç aleti olan tüfekle beraber evin arka bahçesinde yakaladı. Gözaltına alınan eş Ahmet Uzun, ilk ifadesinde eşi Fidda Uzun’u tüfeğini temizlerken kaza ile vurduğunu söyledi.

Urfa'da Eşini Öldüren Şahsın İfadesi Ortaya Çıktı

Eşimle Severek Evlendik

Uzun bir sorgulamanın ardından ifadesinde değişiklik yapan 24 yaşındaki, Ahmet Uzun, eşini severek evlendiğini ve eşine ve kendisine büyü yapıldığını ifade etti… Eşine ve kendisine büyü yapıldığından şüphelendiği için eşini öldürdüğünü belirten Ahmet Uzun,

Eşimi Canavar Gibi Gördüm, Öldürdüm

“Eşim ile evin dışında olduğumuz zamanlarda çok iyiydik. Aramızda hiçbir sorun yaşamıyorduk, Eve girdiğimiz zaman huzurumuz kaçıyor ve sürekli kavga ediyorduk. Son günlerde evde çok sayıda muska ve Arapça yazılı kağıt parçaları vardı. Bize büyü yapılmıştı. Olay gecesi uyurken, yanımda yatan eşimi canavar gibi gördüm ve beni öldüreceği düşüncesiyle ateş ederek öldürdüm.”

Emniyetteki işlemlerinin ardından dün geç saatlerde adliyeye sevk edilen koca Ahmet Uzun tutuklandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu