Urfa’da Ağır Hasarlı Binaya Girip Çelik Kasa Çaldılar

Şanlıurfa'da ağır hasarlı binaya giren hırsızlar çelik kasa çaldı. Hırsızlar çelik kasayı aşağı atıp oradan kamyonete yükledi.

gozalti 1
Şanlıurfa’da ağır hasarlı binaya giren hırsızlar çelik kasa çaldı. Hırsızlar çelik kasayı aşağı atıp oradan kamyonete yükledi.
 
Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde bulunan ve ağır hasarlı raporu alan binada hırsızlık yapıldı. Hırsızlar ağır hasarlı binadan çelik kasa çaldı. Çıktıkları kattan çelik kasayı aşağı atan hırsızlar ardından kamyonete yükleyerek gözden kayboldu.
 
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri aldıkları ihbar sonucunda kaçan hırsızları yakalamak için düğmeye bastı. Kovalamaca sonucu 16 yaşındaki S.Ş. ve 19 yaşındaki K.Ç. çaldıkları çelik kasa ile yakalandı.
 
Yakalanan şahıslardan edinilen bilgilerde 3 kişinin daha hırsızlık olayını gerçekleştirdiği belirtildi. 17 yaşındaki S.Ş. 23 yaşındaki G.S ve 18 yaşındaki H.S. yapılan operasyonla adreslerinde gözaltına alındı. Çalınan ve şüphelilerde yakalanan çelik kasa sahibine teslim edildi.
 
Yakalanan 5 şüpheli yapılan işlemlerin ardından mahkemeye sevk edildi. Burada verilen karar ile 5 kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu