Urfa’da 3 Kardeşi Öldüren Firari Yakalandı

Şanlıurfa'da arazi sulama sonucu çıkan kavgada 3 kardeşin ölümünden sorumlu olan Müslüm Toraman, Haliliye'de yakalandı.

Şanlıurfa’da 2018 yılında iki aile arasında arazi sulama yüzünden kavga çıkmıştı. Çıkan kavgada silahların konuşmasının ardından 3 kardeş hayatını kaybetmişti. Olay ile ilgili yakalanan katil çıkarıldığı mahkeme sonucu yakalandı.
 

Arazi Sulama Meselesinde 3 Kardeş Hayatını Kaybetmişti

 
Olay, Şanlıurfa’nın Suruç İlçesine bağlı Höyükyanı ve Gölcük mahallelerinde meydana gelmişti. Boğaakça ile Toraman aileleri arasında arazi sulama nedeniyle kavga çıkmıştı. Büyüyen kavgaya silahların da karışması ile beraber olayda 3 kardeş ağır yaralanmıştı. Murat, Ahmet, Adil ve Salih Boğaakça kardeşlerin ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatlarını kaybettiği belirlenmişti.
 

Olayın Faili Hayvan Pazarında Yakalandı

 
Şanlıurfa JASAT ekipleri olayla ilgili başlattığı soruşturmayı tamamladı. Ekiplerin 2018 yılından bu yana yaptığı çalışmalar neticesinde 3 kardeşin katili olduğu düşünülen firari Müslüm Toraman , yakalandı. Toraman , Şanlıurfa’nın Eyyübiye İlçesinde bulunan Hayvan Pazarı civarında yakalandı. Babasının yakalandığını gören Necmettin Toraman ise Jandarma Ekiplerine mukavemet gösterdiği için gözaltın alındı.
 

3 Kardeşin Katili Cezaevine Gönderildi

Müslüm Toraman , Jandarma ekiplerinin işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edildi. Mahkeme sonucunda verilen kararda Müslüm Toraman tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Maximum Etüt Merkezi... Bilgi için: 0543 566 08 30

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu