Şanlıurfa’da 170 Kilo 700 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucuyla mücadele kapsamında yaptığı operasyonda170 kilo 700 gram kimyasal uyuşturucu (skunk) maddesi ele geçirildi.

Şanlıurfa'da 170 Kilo 700 Gram Uyuşturucu Ele Geçirildi
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, kent genelinde uyuşturucu madde kullanımı ve satışıyla mücadeleye devam ediyor. Bu kapsamda yapılan operasyonda 170 kilo 700 gram kimyasal uyuşturucu (skunk) maddesi ele geçirildi.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, kent merkezi ve ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik operasyon düzenledi… Operasyonda, 170 kilo 700 gram skunk maddesi ele geçirildi.
 

Uyuşturucu Maddelere El Konuldu

Ele geçirilen uyuşturucu maddelere el konulurken, olayla ilgili 1 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheli şahıs, emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.
 
Skunk Nedir?
Skunk, sentetik bir uyuşturucu maddedir. THC adı verilen psikoaktif madde içerir. Skunk, marihuanadan daha güçlü bir etkiye sahiptir. Kullanımı, hafıza kaybı, depresyon, anksiyete ve psikoz gibi çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir.
 
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü, uyuşturucu madde ticareti yapanlara yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu